Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan tavasz ilyenkor beruház...

Lassan tavasz ilyenkor beruháztok a babának/babáknak/gyereknek/gyerekeknek?

Figyelt kérdés

nadrág, póló, pulcsi, vékonyabb kabi, edző cipő stb....

Én úgy gondoltam most ideje lesz mert a cipőt kinőtték, tavaszi kabátjukat is pár nadrág is elkél nekik.


2018. márc. 1. 12:16
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Ha vesztek akkor honnan?

Én a H&M-ből szoktam de most gondolkodok rendelek nekik ruhát a boprixből mert magamnak onnan szoktam és nagyon elégedett vagyok a minőséggel és az árral is.

A H&M-be kezdek csalódni a póló minőséget illetően.

2018. márc. 1. 12:17
 2/16 anonim ***** válasza:
65%

Nem a tavasz miatt veszek a fiamnak, hanem mert kinőtte, és kell.

Azért az őszi ruhák még jók szoktak lenni, de ami már nem jó, ahelyett értelemszerűen kap másikat.


A legtöbb dolgot a Decathlonba vesszük meg. Olcsó, és nagyon jó minőség. Meg esetleg F&F, ha akciós, akkor a H&M-ről rendelek.

(5 éves a fiam)

2018. márc. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%

Én folyamatosan beruházok mert nő mint a gomba, de persze ilyenkor még több. Kell zárt bőr cipő, kap egy converse tornacipőt csak ez a 2 50 ezer körül van, aztán hamarosan szandi kell ( amit most vette oviba mert kinőtte). Kellenek új farmerok mert az őszi kicsi már és természetesen polók, vékonyabb pulcsik, új bőr kabát mert azt is kinőtte.

Azt mondták, hogy ekkora korában már nem nő ki mindent következő szezonra, de tévedtek. Tavaly nyár óta 3 méretet nőtt a lába pl

2018. márc. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

A dechatlanba van kicsi gyerek méret is.

9 hónaposra, 2 évesre meg 4 évesre?

Igazi bőrt nem nagyon szeretnék venni. Egyrészt mert igazi bőr és na inkább nem is irom le.

Másrészt meg semeddig se lesz jó, hamar kinövi majd és nem tudom ugyse csak negyed annyiért eladni sajnos.

2018. márc. 1. 12:34
 5/16 anonim ***** válasza:
22%
Inkább múanyagba rohasztod a lábát? Felnőttnek is bőr való, gyereknek meg pláne.
2018. márc. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták, csak a tavasz miatt nem. Ha kinőtte, elhasználta, igen.

Most például csak cipőkre lesz szükség. Gumicsizma, bőr félcipő.

2,5 éves.


Igen, a decathlonban van kicsi méret is, de eleve kisebb méretezésű. Nyáron 3 évesekre szánt 98-as fürdőruhát vettünk onnan a lánynak (és alig ment rá), holott 92-es méretet hordott más márkából.

2018. márc. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak ami őszről nem jó. Cipő és tavaszi kabát tuti fog kelleni, szerintem pár nadrág is, de sok minden jó még a lányomra.
2018. márc. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%

Folyamatosan veszek, ahogy no és amire szüksége van.


Venni ott ahol megtetszik valami, ha megfelelő a minősége.

2018. márc. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Megnézem majd a dechatlont.

Hátha kapok jó ruhákat.

Hát figyelj nekem ez a véleményem a bőrről. Nem bántasból irtam nem kell gúnyosan irni.

Nekünk kell sok minden. Cipő mindhárom gyereknek. Nadrágok. Póló a lányoknak, nadrág a fiúnak. Okyan hamar kinővik hogy csak na. A fiamnak mindig venni kell nem örökölhet a kicsi lányom a nagylány pedig úgy elhasználja mióta ovis, ha meg jó lenne még óriási a kicsire.

Ez van. Megyek majd egy körútra.

A peppcot se szeretem valahogy csalódtam abba is.

A lidl cuccok bejöttek csak ott ritkán van ruha.

A deichmannos cipőkbe is sokat csalódtam.... nemcsak gyereknek de a ferjem cipője is silány minòségű.

Valaki rendelt már gyerek ruhát a bonprixből?

2018. márc. 1. 13:44
 10/16 anonim ***** válasza:
14%

En szoktam, ugyanolyan mint a pepco vagy a h&m


Mi mindig szoktunk rendelni nekem nincs vele bajom.


Cipot vettunk deichmanbol is az elefanten cipoi jok vagy a szamos cipok

2018. márc. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!