Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beteg és EGYÁLTALÁN nem...

Beteg és EGYÁLTALÁN nem beszél és nem mozog? Ez normális ugye?

Figyelt kérdés
15 hónapos kisfiam most nagyon beteg, egész nap fekszik/alszik, ha valami baja van beszéd/sírás helyett csak nyöszörög.Korábban szinte egész nap mozgott, most pár mozzanaton kívül meg sem mozdul.Ez normális ugye?

2018. márc. 2. 19:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%
Már hogy lenne normális??
2018. márc. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%
Még az intenzív osztályon is virgoncabbak szoktak lenni ennél a gyerekek.
2018. márc. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%

Nem nem normális.


EGy beteg gyerek persze csendesebb, ha a láz felmegy eléggé csendes lehet, de ha a lázat lejebb viszi a gyógyszer megint aktívabb lesz.


Èn mindig azt mondom, hogy magas láznál ami nem csillapítható, vagy folyamatos 4 napig tartó láznál, VAGY ha gyerek furcsán viselkedik rögtön orvos.

Èn tuti elvinném rovshoz, pedig mi nagyon ritkán járunk orvoshoz.

2018. márc. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
72%
Nem, nem normális. Enyémet még 40 fokos lázzal is alig lehetett ágyban tartani. Én biztos vinném ügyeletre.
2018. márc. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
ijesztő hogy egyáltalán nem beszél, vidd be ügyeletre!
2018. márc. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%
Mi baja van?
2018. márc. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk előfordult 2-3 alkalommal, hogy egy betegség első napján ilyen kis elesett, nagyon gyenge volt a lányunk. Ezek mindig nagyon gyorsan múló betegségek voltak.
2018. márc. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%

Orvos látta? Mi baja van? Gyógyszer?

ISZIK ELEGET???

2018. márc. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
70%
Egyszer volt így a kisfiam, mikor magasra szökött a láza. De mikor levittem, jobban lett. Lázas a fiad? Ha igen, csillapítsd. Én nem vagyok azonnali lázcsillapítás párti, de ha ilyen rossz a közérzete, akkor mindenképpen.
2018. márc. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem normális. Mérd meg a lázát, ha nagyon magas csillapitás itasd sűrűbben. És ha nem változik a helyzet hívj orvost vagy vidd be az ügyeletre.
2018. márc. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!