Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tetszik ez a név?

Tetszik ez a név?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék a véleményekre kinek hogy tetszik a Mila név ?

2018. márc. 4. 17:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a Milla változata. De az én véleményem nem számit :)
2018. márc. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
41%

Ez lány? Nem rossz, és nem is fog kitűnni a Milla, Mia, Hanga stb-ből.

Volt régen egy német adón egy japán sorozatmese a kézilabdás lányokról és ott a főszereplőt hívták így:

https://www.youtube.com/watch?v=qHO5e0kIEnU


A zenéje tök cuki.

2018. márc. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
25%
Nem tetszik. De az tényleg tök jó kis mese volt.
2018. márc. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Igen lány név :) párom bele van bolondulva ebbe a névbe már régóta mondogatja hogy ha lànyunk lesz ez legyen a neve, még nincs baba , csak érdekel kinek mi a vèleménye , nekem is tetszik , de sok más név is 😀
2018. márc. 4. 17:50
 5/27 anonim ***** válasza:
62%
Nem tetszik. Gondolom magyarok vagytok, és itt is éltek. Ráadásul olyan névben kéne gondolkodni, ami felnőttként is viselhető.
2018. márc. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
39%
Utolsó válaszolo véleményénél állok !
2018. márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Igen magyarok vagyunk itt is élünk , köszönöm a választ , bár szerintem ez felnőttként is viselhető név , meg mire felnőtt lesz màr szerintem ezek lesznek a megszokott nevek :)
2018. márc. 4. 17:58
 8/27 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem foglalkozol mások véleményével miért tettél fel kérdést? Adjátok ezt, majd a gyerek megváltoztatja ha agyon cikizik.
2018. márc. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Azt miből szűrted le hogy nem érdekel a vélemény ?

Elfogadom , de azzal pl nem értek egyet hogy felnőttként nem viselhető a név !:)

2018. márc. 4. 18:07
 10/27 anonim ***** válasza:
Aranyos név, de olyan kislányosan cuki,felnőttnek jobban el tudom képzelni a Millát:-) Mondjuk engem leszúrtak a Milla név miatt,mondván hogy így is lehet utalni a millió szóra. Úgyhogy erederileg Kamillát akartam adni, és Millának becéztük volna,de lakik a faluban Kamilla névvel egy elég igénytelen roma lány:/ Így végül Olívia lett a kislányom,de a Milla nevet azóta is sajnálom.
2018. márc. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!