Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős kortól élvezne...

Mennyi idős kortól élvezne egy Halász Judit koncertet egy kisgyerek szerintetek?

Figyelt kérdés
2018. márc. 5. 11:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam 5 évesen sem élvezné...


Igazából a koncerteket sem nagyon szereti. Apacukára mentünk 3 éves korában, élőben nem élvezte, túl nagy volt a tömeg. Youtube-on szereti hallgatni.

2018. márc. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Babát ne vigyél, de egy nagyobb óvodás (5-6 éves) már élvezheti.
2018. márc. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
3 éves imádta
2018. márc. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%

Emlékeim szerint én minden életszakaszomban rosszul voltam tőle.

Gyerekfüggő...

2018. márc. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

A gyerek beállítottságától függ. Ha nyitott, szeret táncolni stb. akkor már 3 éves kortól élezheti. Ha zárkózott, félénk típus akkor lehet hogy 5-6 évesen sem élvezi.

Nagyobb lányom félénk, visszahúzódó típus, nem szereti a koncerteket, azt mondja zavarja hogy túl hangos a zene, nem szeret/mer odamenni táncolni, ugrabugrálni a többi gyerekhez sem.

A kisebb nyitott, szereplős típus, már 2-3 évesen élvezte a koncerteket, ha van lehetőség mindig jelentkezik hogy felmenjen a színpadra, 3 évesen is nagyon élvez bármilyen koncertet, de főleg akkor ha interaktív, tehát lehet közösen táncolni, szerepelni. Ha csak nézni kell az untatja.

Tehát ez teljesen gyerekfüggő.

2018. márc. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
3-4 éves kortól. Fiam imádja. Gyakran járunk.
2018. márc. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen gyerekfüggô, mi 10hónaposan elvittük (ôt is, meg a 4 éves unokatesót). Nevetgélt, nézelôdött. Nyilván nem úgy élmény neki, hogy hú ez a Halâsz Judit, de felismert dalokat, táncoltunk, stb. Szóval jól sült el.
2018. márc. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Ez gyerek függő szerintem. Nekem 5 és 7 éves fiaim vannak. Tuti nem érdekelné őket.
2018. márc. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
1 évesen vittük először a "nagyot" és imádta, pedig belelógott az alvásidejébe. Azoknál a daloknál, amiket ismert, majdnem kiugrott a kezemből úgy ugrált. 3 évesen is elvittük, akkor is "tombolt". Októberben lesz nálunk koncert (akkor lesz 4 éves), akkor is megyünk. A kicsi akkor lesz 1,5, szerintem tetszeni fog neki. Most kezd ismerkedni a dalokkal.
2018. márc. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Gyerek természetétől függ.

Én legelőször 4-5 évesen mentem Halász Judit koncertre, és nagyon megszerettem.

A legelső Halász Judit koncertemen meg is fogta a kezem és együtt énekeltünk.

Felejthetetlen élmény!

A legutóbbinál pedig már autogrammot is adott.

Még mindig nagyon szívesen járok a koncertjeire, nem érdekel hogy kisebbek hallgatják inkább, mert Judit nagyon kedves a szívemnek és nagyon sokat jelent nekem.

19 nap múlva megyek majd a kövire.

16/L

2023. máj. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!