Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mikor cserélitek le a téli...

Ti mikor cserélitek le a téli sapit tavaszira? Most hogy már lesz 12-14fok lehet vagy még korai?

Figyelt kérdés
2018. márc. 6. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Én már 15 fok körül a vékonyabbat adom rá, ha süt a nap, és nem fúj túlságosan a szél. Igazból kimegyek, és meggyőződöm arról h milyen idő van. Ha én fázok kint (reggelu kávé, köntösben az erkélyen) akkor vastagot adok rá, ha nem elég a vékony. Meg persze az se mindegy h csak 10 percig tervezem a kint létet, v órákig
2018. márc. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg az se mindegy, mekkora az a gyerek.
2018. márc. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szél se lesz, és nem a hidegebb órákban kell lemennünk, akkor én a tavaszit fogom rájuk adni, a baba 8 hónapos. A nagyobb gyerekre se adtam 10 fok felett téli sapkát fél évesen. Még ezen a télen volt mikor kb 8 fok volt és izzadt a feje téli sapka alatt, oké ő már nem baba, de szerintem 12-14 fokban babára se kell már a téli.
2018. márc. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
7hónapos.Nem a papír vékony sapkára gondoltam hanem pl egy pamut sapi.Köszönöm a válaszokat,én is igy gondoltam ahogy ti :)
2018. márc. 6. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!