Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Van egy 16 hónapos gyönyörű kislányom, 10 hetes terhes vagyok a kicsivel. Mindkét gyerek tervezett volt, azonnal sikerült amint elterveztük. Suliba járok, pontosabban már csak az államvizsga van. Anyagi gondjaink nincsenek, mindenem megvan, nemcsak fizikai dolgokra gondolok, de nagyon boldogtalan vagyok. Nem tudom, hogy miért. Kislányommal nincsen semmi gond, egy tündér. Férjemmel sincsen, mégsem tudok örülni annak, amim van! Semmihez nincsen kedvem! Tanulnom is kéne, de semmi affinitásom hozzá. Egyszerűen nem tudom mi van velem, sose voltam ilyen! Járt már így valaki?

2018. márc. 8. 08:02
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Mi hiányzik a boldogságodhoz? Minek tudnál szívből ÖRÜLNI?
2018. márc. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első trimeszterben én is ilyen voltam.

Vagy régebb óta tart?Ha a 2.trim vagy a tavasz nem segít,akkor pszichológushoz mennék.Jobb az ilyet hamar nyakon csípni.

2018. márc. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mióta tartez az állapot (mnármint a boldogtalanság?)

Lehet, hogy a terhesség okozta fáradságtól van. Ha pár héten belül nem múlik el, akkor keress egy szakembert, mert ilyenkor szoktak az emberek felrúgni mindent, eldobni amijük van egy kis "boldogság" kedvéért.

2018. márc. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%

Ilyen a legtöbb ember. Hiába van meg mindene, akkor is elégedetlen. Mindig több kell, de maga sem tudja mit akar a boldogsághoz..

Ezt le tudod győzni ha arra koncentrálsz ami örömet okoz. Hisz csupa olyan vesz körül..ha nem tudod értékelni, meg sem érdemled.

2018. márc. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Semmi többre nem vágyom! A tanulás nyomaszt és igen, terhesség eleje óta vagyok ilyen nagyjából. Tanulnom kéne, de hulla fáradt vagyok, mindig elalszom, nincs erőm tanulni. Félek, hogy csalódást okozok a szerettenek. Most a hónapban lesz az államvizsga. Mindig jó tanuló voltam, de most nagykn rosszul állok, mindenki azt mondja, hogy “persze-persze”. Pedig tényleg. Le is akartam mondani, mert akkor majd nyáron megyek, de mondta a Férjem is, hogy biztos sikerül, mert mindig ezt mondom. De most tényleg a tételek feléhez hozzá se nyúltam és jövő szerdán megyek. Az egészet szeretném eltolni. Tudom ez butaságnak tűnik, de nagyon idegesít....
2018. márc. 8. 08:38
 6/9 A kérdező kommentje:
*szeretteimnek
2018. márc. 8. 08:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak játszanak veled a hormonok! Kitartást! Nem sokára belépsz a második trimeszterbe, jön a tavaszi jóidő és sokkal jobban fogod magad érezni.

Lehet egy kis vitaminhiányod is: egy kis zöldség-gyümölcs segíthet. Vérvételen voltál már? Plusz D-vitamint vagy vasat nem javasolt még a nőgyógyász?

Legközelebb említsd meg neki, hogy mostanában kedvetlen és erőtlen vagy.

2018. márc. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Meglett a megoldás! Az államvizsga nyomasztott hihetetlen mértékben!! 3 hete leállamvizsgáztam és azóta szárnyalok!!! Szerintem nagyon féltem attól, hogy majd esetleg 2 gyerek mellett kell megcsinálnom, ami szerintem képtelenség!! Köszönöm mindenkinek a válaszokat:), bár tudom késő, de akkor is:)!!!
2018. júl. 3. 04:01
 9/9 anonim ***** válasza:

De jó! Nagyon örülök Neked :)


Gratulálok!!!! :)

2018. júl. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!