Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babám üvölt a karomban...

6 hetes babám üvölt a karomban. Miért?

Figyelt kérdés
Mit rontottam el? Apánál elvan, ha lerakjuk mosolyog, vigyorog, viszont ha én felveszem egyből elkezd üvölteni. Már nem merek egyáltalán hozzányúlni sem :( Nem szeret engem? Vagy mi történt, hogy ilyen?
2018. márc. 8. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi honnan tudnánk, hogy mi történt?

Ki van vele, ki eteti, ki teszi tisztába?

2018. márc. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
jaj, ne! szeret téged- csak ha a karodban van összekever egy tejcsárdával, és inni akar - nagyon kicsi még.
2018. márc. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

Lehet növekedési ugrásban van, vagy fáj a pocakja vagy csak simán sok az inger.

Leírom, mert nekem is elmondták mikor ekkora volt a manónk és én is azt mondtam, hogy perszee -perszeee mert mindenki engem hibáztat..DE ha ideges vagy azt a gyerek megérzi.Ha rád jön a para amíg le nem megy rólad add át az apjának, nagymamának vagy akinek épp tudod és csak akkor vedd vissza ha lenyugodtál..

Boldog babázást kívánok:)

És a te babád biztos hogy szeret téged:)

2018. márc. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem egyszer volt így két hete, de akkor valóban nagyon feszült voltam, mert szaladt a háztartás, hulla fáradt is voltam. Szégyen, ne szégyen, páromtól kértem segítséget amíg rendbe tettem magam és a házat is. Utána vissza adta a babát és semmi gond nem volt. Mondjuk ő nem üvöltött, hanem csak nyöszörgött és eltolt magától. Van ez így, de igyekszem és úgy érzem türelmes vagyok vele. Tegnap pl majd szétment a fejem, babámnak fájt a hasikája összebújtunk kicsit, aludtunk egyet.
2018. márc. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!