Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos baba sokat pukizik,...

1 hónapos baba sokat pukizik, ez baj?

Figyelt kérdés
1 hónapos kisfiam mostanában sokat pukizgat, de olyanokat, hogy csak nézünk.Én még nem is, de az apja:D.Persze nevetünk rajta jókat:D.De ez normális ugye?Másnak is ilyen a babája?

2018. márc. 8. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
A mi kisfiunk 4 hónapos, szintén,, zenész''!Kezdettől fogva oriásit durrantgat!Szó szerint még a felnőttek is megirigyelnék!A pelus is felnagyítja a hangot! De nagyon vicces tud lenni! Szerintem semmi baj nincs Velük!
2018. márc. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Az lenne baj, ha nem sikerülne. Így a jó, nyugi! 😊
2018. márc. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Ez teljesen normális. A legkisebbek is esznek, így van mit. A hasa miatt nem panaszkodik? Mert akkor főleg szuper, nekem az egyik babám nem pukizott amúgy sokat kicsiként de állandóan sírt, szegénynek beragadt. :(
2018. márc. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
Jól érzik magukat a tejsav baktériumok és erjesztenek.
2018. márc. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Örülj neki! Enyém is kis gaztermelo volt, doki mondta hogy amíg kijon nem fáj a pocija legalább.:)
2018. márc. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Ahogy Shrek mondta: jobb kint mint bent! Ez a babákra is igaz!
2018. márc. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!