Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek rosszul esne ha a...

Nektek rosszul esne ha a ferjetek itt hagyna egy hetre a 2 honapos babaval?

Figyelt kérdés
A ferjem elutazik a barataival egy hetre kuldoldre. En meg itthon maradok a kisfiunkkal, mert még pici. De nekem elegge rosszul esik, mert eleg nehez lesz egyedul, ugyanis nagyon hasfajos a babánk. Es az ejszakak sem tul jok. Rosszul esik hogy o szorakozik en meg hulla faradt vagyok .
2018. márc. 9. 09:36
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
93%
Nem kerülnék ilyen helyzetbe. Előre meg kell ezeket beszélni.
2018. márc. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Kertem, hogy ne menjen, de azt mondta szuksege van arra hogy kikapcsolodjon.
2018. márc. 9. 09:43
 3/43 anonim ***** válasza:
92%

Az kemény, és neked nincs szükséged kikapcsolódásra?

Hogyne esne rosszul,bár meg se fordulna ilyen a férjem fejében.

2018. márc. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
77%
Gyönyörű egy férjed van. Neki kell a kikapcsolódás?! Szánalmasak az ilyen férfiak. Én nem szültem volna neki az biztos.
2018. márc. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
95%
Érzéketlennek tűnik a férjed.Én biztos kiverném a balhét.Mert oké menjen el egy este a haverokkal na de egy hétre külfödre....én nem hagynám.
2018. márc. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Hat en sem hittem, hogy elmegy. Az anyja is mondta neki, hogy ne hagyjon itt minket. De arra meg az volt a valasz, hogy ne aggodjon, mert en kezben tartok mindent. Hat szep. Azt mondja annyit dolgozik, hogy szuksege van arra hogy kicsit kikapcsolodjon. Nem fogja fel hogy nekem is szuksegem lenne de en nem tehetem meg.
2018. márc. 9. 09:53
 7/43 anonim ***** válasza:
76%
Rosszul esne. És átgondolnám a továbbiakat a jövőnket illetően.
2018. márc. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
67%

Hát ugyan nem szórakozni, hanem dolgozni ment a férjem 3 hétre 1 hónappal a császármetszés után. A babánk hasfájós volt.Az éjszakai nemalvástól szét voltam csúszva,nappal meg képtelen voltam elaludni mikor aludt,mert mindig az járt az agyamba ezt -azt kellene megcsinálni, hogy ne lepjen el bennünket a kosz, hogy legyen tiszta ruhánk és enni is tudjak valamit, maga a császár is kicsinált.Egyszer felhívtam a kint léte alatt és a kollégáival beült valahova.Akkor kicsit kiakadtam, hogy nekem se éjjelem se nappalom, ő meg meló után iszogat, de aztán rájöttem ha irigylem tőle azt a kis gőzkifújást akkor elég gáz feleség vagyok.Nem volt könnyű 3 hét, de túléltük és bármilyen hihetetlen jót tett a babával való kapcsolatnak is ,hogy csak egymásra számíthattunk abban a 3 hétben.Nyilván a kis tudata is folyamatosan tágult, de jobban megtanultam megérteni a jelzéseit és rájöttem, hogy én magam is képes vagyok vele kapcsolatban mindenre csak a megérzésekre kell hagyatkoznom.

Viszont ha csak szórakozni ment volna a párom abból nálunk biztos lett volna vita.

2018. márc. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
31%
Mit dolgozik a férjed?
2018. márc. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
87%

8-as vagyok.

Most olvastam a hozzászólásod, hogy neki szüksége van pihenésre..egy hétvégén add oda neki a gyereket és oldjon meg vele kapcsolatban mindent, aztán majd rájön, hogy neked is nagyon szükséged van a pihenésre..

Fú..ettől úgy ki tudok akadni, mikor a férfinak van ilyen helyzetben pihenésre szüksége..

2018. márc. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!