Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az eros fogzasi fajdalom csak...

Az eros fogzasi fajdalom csak par napig tart?

Figyelt kérdés
Nagyon durva ket napon vagyunk tul. 14 hetes kislanyom sikitva sir , töm mindent a szajaba. Nurofennel tud csak aludni. Ez az eros fajdalom ugye csak par napig fog tartani? Nyugtassatok meg hogy nem addig mig ki nem bujik az elso fog? A gélek semmit nem ernek.
2018. márc. 14. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálunk addig tartott amíg a fogacsaka át nem törte az ínyét, amíg ki nem bújt magyarul. Mondjuk nálunk nem volt ilyen vészes, mint nálatok. Nurofen, Dologél, Dentinox segített.

Kitartást, hátha most már bújik is az a fogacsaka hamarosan.

2018. márc. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elvinném azért egy dokihoz, nehogy a füle fájjon, vagy valami más. Fogzástól is lehet, persze, de nálunk nem volt ilyen durva, kitartó tompa fájdalom, éjszakai ébredés volt hónapokig. A Nurofent csak 3 napig lehet használni, ha nem tévedek, nekem a doki azt mondta, hogy ha tartósan fennáll a fájdalom, váltogassam a Germiciddel meg a Panadollal.
2018. márc. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dehogy par nap..aztan jon a többi.. es ha most faj is neki meg nem biztos h ki is bujik, lehet csak most tor elo a csontbol. 14 hetesen amugyis korai kicsit, enm megnezetnem dokival, nehogy mas faja legyen, az elso fogak nem ennyira fajdalmasak azert.
2018. márc. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez normalis. Neha rosszabb, neha jobb, de hetekig is tarthat. En sose tomtem gyogyszerrel azert hogy en aludni tudjak a sirasatol.
2018. márc. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

4. válaszoló!!!!!

Komolyan nem értem az ilyeneket!!!!!! Mikor az én babám sír, akkor nem az a bajom, hogy nem tudok tőle aludni, hanem, hogy akit a világon a legjobban szeretek szenved!!!!!! A felnőtt is bevesz fájdalomcsillapítót, ha fáj valamije, a baba meg hadd sírjon????? Nyilván oda kell figyelni a megfelelő alkalmazására, de ésszel nyugodtan lehet adni nekik.

2018. márc. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Termeszetes folyamat. A fajdalomcsillapito 1-4 oran keresztul hat, ennyi erovel egesz nap lehetne azzal tomni hetekig honapokig. Persze a kisgyerek mindenre sirassal reagal, de ti nem emlekeztek arra amikor kijott a bolcsesseg fogatok? En igen, kamaszkent jottek ki. Inkabb idegesito, fura, mintsem olyan nagyon fajdalmas.
2018. márc. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tomom gyogyszerrel a gyereket! De mikor latom rajta hogy mennyire faj neki, nem fogom hagyni hogy orditson orakon keresztul a fajdalomtol. Nem viccbol sir egy baba.a vedono azt mondta adhatok neki minden este fajdalomcsillapitot hogy tudjon aludni nyugodtan. Egesz nap nem adok neki semmit csak ejszakara. Szerintem ettol nem lesz baja. Remelem hamar kibujik a fogacska, mert nagyon sajnalom szegenykemet. :(
2018. márc. 17. 13:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha le leszek pontozva, ha nem 6 ennyire sötét vagy? Örülj neki, hogy a te gyereked nem szenvedi meg nem kell tömni gyógyszerrel. De ne alkoss már véleményt azokról a szülőkről akik igen is adnak fàjdalom csillapítót a gyereknek. Az én fiammal pl rohantam dokihoz mert zöld habos széklete volt làzas volt és a fülét tépkedte jah és ha a cumisüveget meglâtta visitott. Szó szerint megizzadtam mire meg tudtam etetni (kiskanàllal ugyan ez a szisztéma az itatòpohàrròl jobb nem beszélni). Dokinál közölték ez a fogzàs miatt van, van olyan gyerek akit ennyire megvisel csillapítani kell a fàjdalmàt plusz helyileg ható gélt ràgòkàt hasznàljuk. Jah és igen emlékszem a bölcsesség fogamra 2hétig úgy nézett ki a fejem mint shrekknek huzattak le a gyulladást majd szàjsebészet. Erről ennyit
2018. ápr. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!