Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire általános, hogy egy...

Mennyire általános, hogy egy 4év körüli gyereket a laptop elôtt kell etetni, miközben youtube-ot néz?

Figyelt kérdés
Van a családba egy 4éves, aki így eszik, illetve etetik és mivel nincs több hasonló korú ismerôsöm, nem tudom, hogy ez ma mennyire normális. Lehet, hogy csak én voltam rég gyerek. De arra lennék kíváncsi, hogy más is tesz így, ehet a gyerek a laptopot nézve?
2018. márc. 15. 10:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Egész piciként megtanulta, hogy evés közben csak az evésre koncentrálunk, maximum csendben beszélgetni lehet közben. Sosem kergettem a szobában a kanállal, hogy egyen, és nem tettem a tv elé sem. 😊
2018. márc. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%
Most jön a szidjuk együtt a családtagot, sógornőt… Nyilván tudod , hogy nem , nem normális, de semmi közöd hozzá, úgy eteti a gyerekét, ahogy akarja. Hidd el az óvodában nem úgy eszik.
2018. márc. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Senkit nem kell szidni, én sem tettem. Az szerepel a kérdésben, mennyire általános.
2018. márc. 15. 10:57
 4/20 anonim ***** válasza:
63%

Nekem is van olyan ismerősöm. Így tereli el a figyelmét, hogy egyen valamit.

Az én gyerekem jó evő, tehát nem tudom mit csinálnék ha nem.

De szerintem szoktatás kérdése is. Én ebédkor mindig kikapcsolom a tvt. Most már a 3 évesem is szól, hogy kapcsoljam ki.

2018. márc. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
53%
Ha van agyad, tudod hogy nem általanos. Csak jó lenne ha veled szidnánk az ismerőst.
2018. márc. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

A két normális válaszolónak köszönöm.


Akkor még egyszer, hogy érthetô legyen.

1. ô az egyetlen hasonló korú gyerek ismerôsöm, nem tudom, mások hogy nevelik a sajátjukat

2. akár azt is el tudtam képzelni (az agyammal, igen), hogy ez ma bevett praktika

3. aki csak kötözködni tud, az légyszi ne kommenteljen

4. nem akarom szidni az ismerôst és senki mást sem

5. ugye azt látjátok, hogy nem én gerjesztem a feszültséget a kérdésemmel, hanem ti a kommentjeitekkel?

2018. márc. 15. 11:21
 7/20 anonim ***** válasza:
32%
De, igen te gerjeszted a feszültséget ezzel a teljesen felesleges kérdéssel!
2018. márc. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%
Vállalom a nyilvános megkövezést, de az én gyerekeim mese előtt esznek. A nagy pont 4 éves, képes mese nélkül is enni, de a kicsi, aki 2 éves 2 percet nem ül mese vagy játék nélkül, és mivel legózás közben nem tud enni, így a mese közben eszik. Nagyon nehezen eszik, van, hogy egy nap egy Dörmi megy le, semmi más, még a mese is csak néha segít. Sok ismerősöm gyereke eszik mesével, de legtöbben csak akkor vallják be, mikor én elmondom.
2018. márc. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#7 mégis válaszoltál rá - teljesen feleslegesen :D


#8 köszi az ôszinteséget! - én felpontoztalak, de látom, h az unatkozók pirosat nyomnak...

2018. márc. 15. 11:39
 10/20 anonim ***** válasza:
58%

9hós a fiam és mese előtt eszik mert máshogy nem eszik, szórakoztatni kell közben.

Ez legyen a legnagyobb ballépés amit gyereknevelésben elkövetek.

Ja!A család többi tagja is tv előtt eszik.Mi így szoktuk meg, nekünk ez jó.

2018. márc. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!