Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elmehetünk boltba 1 évesemmel...

Elmehetünk boltba 1 évesemmel most, ha kalapot adok rá és bekenem?

Figyelt kérdés
10 perc biciklivel
2010. jún. 10. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ha muszáj... Nekem 1 éves és 3 éves fiaim vannak, de 10 óra és fél négy között bent vagyunk. Ha nem sürgős, várj inkább szerintem háromig. De ha fontos, akkor szerintem elmehetsz, csak siess, hogy minél rövidebb ideig legyen kint.
2010. jún. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is el kell mennünk holnap délben fél óra oda az út , fél óra vissza. Bekenem a gyerekeket 40-es naptejjel , meg megpróbálunk árnyékban menni , amennyire lehet.
2010. jún. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk tegnap fél 2 körül kellett elmenni egy hosszú gyalogos útra,4 után értünk haza. Jól bekentem 50-es naptejjel,kalap rá és semmi baja nem lett,le se fogta a nap,pedig triciklizett is. Szóval 10 percre simán kiviheted.
2010. jún. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan, 10 perc alatt semmi baja nem lesz, ha bekened és sapi is lesz rajta.

Ebben a nagy melegben mi is átálltunk a 8-11, és 16-18-ig sétára, akkor is bekenve, sapiban.


20 hós kislány anyukája

2010. jún. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. jún. 10. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!