Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már félek az éjszakáktól, mit...

Már félek az éjszakáktól, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kislányom 2 hónapos. Még eszik éjjel is 2-3-szor. Általában éjjel 1 és 4 óra között jön rá a hasfájás, már mindent próbáltam, de nem segít. Általában sír, nyöszörög egy órát, én maszizom, melegítgetem, végül elnyugszik (általában hajnalban, aztán reggel tízig is alszik.

Tudom, ez nem rendkívüli, de az a baj, hogy én már rettegek az éjszakáktól, és ha véletlenül nincs semmi gond, már akkor sem tudok aludni. Félek, hogy nagyon kimerülök, és annak a babám látja a kárát. Már nappal is ingerültebb vagyok vele szerintem, és ez nagyon bánt.


2008. okt. 28. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk hajnali kettőtől kezdődik a buli,és óránként felébred szegény.Én melegítem a pocakját,aztán magamhoz ölelem oldalt fekszik a karombn,hasamhoz szorítom és úgy sétálok vele közben ringatva,aztán elalszik.Elég nehéz dolog,és fárasztó,de muszáj kitartanod,ez az időszak is el fog múlni.Nekem se segít semmi.Itt olvastam van akinek felírták a papaverines cseppeket hasfájásra,és bevált,sajnos az én orvosom nem írja fel,azt monbndja elmúlik, de gyszerezzük.Próbáld ki esetleg te is,és napközben ha tudsz pihenj amikor a kicsi alszik.
2008. okt. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
de=ne
2008. okt. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Megertelek!

En is ateltem ezt, szerencsere ket hetig tartott csak.

Espumisan cseppek is segithetnek, 25 csepp minden eves elott, es a Gripe water is nagyon jo!

2008. okt. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a Gripe Water jött be. Próbáltat már? Hatszor lehet adni belőle naponta, de a kisfiam max.2-3-szor kapott, és elmúlt minden fájdalma!
2008. okt. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!