Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyógyszertári újszülött...

Gyógyszertári újszülött ápolási kellékek mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerülnek az újszülötteknek felírt gyógyszertári popsikrém, fürdetőkrém, alkohol, steril vatta, esetleg hintőpor? Válaszokat köszönöm! :)

2018. márc. 17. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez változó, hogy mi mindent ír fel az orvos.

Nekünk 5000 ft körül volt minden, elég sok dolog volt a csomagban.

2018. márc. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen kb 5000

Köldök hintőpor,alkohol, popsikrem furdikrem,két doboz lázcsillapító kúp.ezek jutottak hirtelen eszembe!ja meg még szájpeneszre ecsetelo vagy mi.k-vitamin.

2018. márc. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Párezer.

Hintőpor nem kell, csak alkohol, fültisztító, lázcsillapító, konakion.

Mi nem használtul a felírt krémet és fürdetőt, szerintem nagyon rosszak

2018. márc. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Gyógyszerekkel együtt én 3 ezerre emlékszem. Igaz hintőport, kamillát meg hidrogén peroxidot én nem váltottam ki. Amit igen, popsikrém, fürdető, olaj, germicid (1 doboz, talán a legdrágább tétel az egész közül), konakion és d vitamin (a dokink az eurovit-ot írja ki, mióta a vigantolra nincs támogatás, legalábbis valami ilyesmit mondott) Steril vattát nem írt ki de megvettük külön, az se nagy tétel, fillérek kb.
2018. márc. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, a Vigantol már vény nélkül kapható
2018. márc. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget!🙂
2018. márc. 22. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!