Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babám sokat alszik?...

3 hetes babám sokat alszik? Sokszor nekem kell költeni a szopizáshoz.

Figyelt kérdés
Normális, ha 3 hetes kisbabám olyan hosszan alszik, hogy nekem kell költenem a szopizáshoz. Simán alszik 4 órát, nem tudom mennyit aludna, ha nem költeném fel... Napközben szopi után van, hogy fenn van egy fél-egy órát, de aztán elalszik, és nekem kell költeni. Olyan ritkán van, hogy magától ébredjen. Éjjel ugyanez a helyzet. Most már kicsit aggódom, hogy ez normális-e. Első gyerkőcöm, nem tudom mi fér bele a normálisba. Köszönöm a válaszokat!

2018. márc. 17. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem keltettem soha, volt hogy 4-5 órákat aludt nappal, éjszaka 10körül aludt el 4-5körül kelt, semmi baja nem volt, csak jo volt az alvókája.
2018. márc. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Szoptatási tanácsadó szerint, ha egészséges, időre született babáról van szó, aki megfelelően gyarapszik, kakis/pisis pelusainak száma szintén megfelelő, akkor nem kell ébreszteni, kivéve, ha ettől az anya nyugodtabb és számára ez nem megterhelő (pl. kialvatlan az éjszakai szoptatás miatt).
2018. márc. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne ébreszd, mert magaddal tolsz ki.
2018. márc. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

2-es ez a rész akkora baromság, hogy váó😣


'kivéve, ha ettől az anya nyugodtabb és számára ez nem megterhelő'


Tényleg az az ésszerű, hogy egy nyugodtan alvó babát keltegessünk és zavargassuk miközben békésen szundizik csak azért, hogy az anya nyugodt legyen...én kb 2xer keltettem az enyémet még akkor amikor haza jöttünk a kórházból...nagyon jó alvó volt simán aludt napközben 4-5 órát, de a hasát nem hagyta így amikor éhes volt mindig ébredt éjszaka is..magammal szúrtam volna ki ha ébresztgetem...4 éves ez alatt az idő alatt rájöttem már arra, hogy olyan ez az alvás téma, mint a hullám vasút...van idő mikor extra jó alvó és van amikor fentülünk még most is éjszaka😀 viszont kérdező a védőnődet is kérdezheted, hogy nem e gond a hosszú alvás idő, mert lehet pl sárgaság vagy vashiány, vagy azt mondja minden rendben, de legalább megnyugodhatsz☺ igaz olyan sok ébren töltött időt még ne várj egy ilyen pici babától...

2018. márc. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Az lll.hu - n van táblázat (vagy a hordozóház oldalán? Ez a kettő az aduász) hogy mennyit normális aludni. Az én lányom is mindig a legtöbbet aludta, amit az a táblázat ír, szerintem ezzel is függ össze, hogy nagyon szépen fejlődik (mind méretre, mind a mozgásfejlődés, beszéd stb.). Szüksége van a pihenésre.
2018. márc. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!