Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos beteg babám egész...

10 hónapos beteg babám egész nap rajtam csüng. Segítség?

Figyelt kérdés
10 hónapos kisfiam nagyon beteg, sajnálom szegényt, de egész nap az ölemben van a cicimell a szájában.Szopizik is igen sokat, alvás közben is, viszont én így nem tudok a nagyobbal foglalkozni meg a háztartással sem, hogy egész nap őt ciciztetem...Meg a cicim is már fáj.Elalszik az ölemben, kiveszem a cicit a szájából, már sír...Szopin kívül semmit nem eszik és iszik...

2018. márc. 18. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Kösd magadra kendőben, vagy hagyd, had cicizzen. Többiben segitsen az apja.
2018. márc. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%

Tudja ő nagyon jól, hogy mire van szüksége!

Főleg akkor fontos sokat szoptatni, ha láza is van! Írod, hogy mást nem fogad el.

Én is kendőbe tenném. Te is haladsz, és ő is ki tudja szolgálni magát.

2018. márc. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 1 éves, 2 hétig csináltuk ezt azzal a kivétellel, hogy nem szopik már és nincs nagyobb tesó. A ház szaladt, kaját épp megfőztem amíg elfogadta az apját is. Éjjel csak rajtam aludt, mivel rájött, hogy így nem köhögött. Semmi más nem vált be,csak az ha összebújva feküdtünk az ágyon. Most kezd jobban lenni. A pláne, hogy most én dőltem ki. De a párom segít a háztartásban.
2018. márc. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!