Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hetes korban szabad-e a...

Francoskulcs kérdése:

1 hetes korban szabad-e a babát minden nap tornáztatni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 21. 07:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen tornára gondolsz? Mi a hasa miatt mozgatta a lábait, meg masszíroztuk, ez nem árt. Nyilván nem az olimpiára készítjük

😁

2018. márc. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak aggódom,mert olyat láttam, hogy a baba lábait bicikli hajtás mozgatással,és a láb nyújtása a térd lenyomással.
2018. márc. 21. 08:01
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

Minek? Baja van?

Hagyd már békén azt a gyereket, még csak egy hetes! Ràérsz az irreàlis elvárásaidat később is ráerőltetni!

2018. márc. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez tipikus hasfájós torna. Nekünk is orvos mutatta ezeket a mozdulatokat. Hasfájást lehet vele enyhíteni.
2018. márc. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hasfájás miatt szokták bicikliztetni a babákat, hogy könnyebben kijöjjenek a pukik. Vagy nagy babáknál előfordul, hogy annyira össze voltak odabent hajtva, hogy pár hétig rosszul áll a lábfejük, erre is szoktak napi párszora óvatos tornáztatást "felírni".
2018. márc. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sosem tornaztattam.
2018. márc. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez igen! Gratulálok!!


“Küldő: francoskulcs

Címzett: Ismeretlen válaszoló

Időpont: ma 15:11

Előzmény: A kérdésre írt válasz: 1 hetes korban szabad-e a babát minden nap tornáztatni?

"Minek? Baja van? Hagyd már békén azt a gyereket, még csak egy hetes! Ràérsz az irreàlis elvárásaidat később is ráerőltetni!"

Az üzenet: Majd téged hagylak békén ha jól pofán versek te sz;r házi

Értelmezd már a kérdést te senkiházi"

2018. márc. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Gyengébbek kedvéért én csak láttam, mit müveltek szegény csöpséggel.

Annak az ismeretlen felhasználónak üzenem, aki olyan durván letolt, hogy ha ennyi eszed van jobb ha csendben maradsz, míg valaki meg nem unja.

2018. márc. 21. 17:04
 9/9 anonim ***** válasza:

Te szegeny, nem faj a babanak a torna:))


Szabad tornaztatni. Te kije vagy, hogy igy aggodsz miatta?!

2018. márc. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!