Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás elősegítése?

Fogzás elősegítése?

Figyelt kérdés
Ma olvastam az egyik babamamás oldalon, hogy elősegíthetjük a fog áttörését kis dörzsöléssel? Én még ilyenről nem hallottam. Ti? (Nem, nem akarom a gyerekemen kipróbálni )
2018. márc. 21. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Ahogy az is segít, ha rágcsál.

Szerintem inkább adj neki rágókát vagy valamit. Szerintem úgyse hagyja, hogy nyomogasd az ínyét. El fogja fordítani a fejét.

2018. márc. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Dehogy, ne remenykedj h egy kis dorzsivel megusszatok a fogzast. Kemeny menet lesz...
2018. márc. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#1 nekem a kislányom amióta mocorog a foga azt csinálja, hogy elkapja a kezem és beteszi az ujjam a szájába és odanyomja az ínyéhez. Nem kell neki se rágóka, se semmi, csak az ujjam. 😊
2018. márc. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vida Ági egyik videója alatt volt egy ilyen komment. Akkor néztem nagyot, ezért gondoltam, hogy megkérdezem. Nem vagyok aggódós, siettetős szerencsére. Én teljesen elfogadom, hogy a gyerek a maga útján fejlődjön. Így nem opció a siettetet fogzás sem, tényleg csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést. Ment a zöld kéz!
2018. márc. 21. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!