Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mikor vásárol az úton lèvő...

Ki mikor vásárol az úton lèvő babónak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tavaj volt egy vetèlèsem így kicsit fèlek elkezdeni a vásárlást. Már most annyi mindent vennèk a gyerkőcnek, pedig mèg azt sem tudom, hogy kukis vagy nunis. Szerintetek mikor érdemes elkezdeni vásárolni, hogy ha esetleg baj lenne akkor ne kelljen itthon nèzzem a szebbnèl-szebb baba cuccokat? Köszi mindenkinek egy 14+3 kismami :)

2018. márc. 22. 07:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát... baj még az utolsó nap is lehet sajnos :( megértelek, az első terhességem nekem se maradt meg, a másodiknál aggódtam eléggé. 16 hetesen tudtam meg a nemét, onnantól kezdtem venni ezt-azt.
2018. márc. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk sokáig takarta magát így a neme csak nagyon későn derült ki.7-8 hónapig nem vettem semmit attól félve,hogy esetleg baj lesz és utána meg ott van a sok holmi.
2018. márc. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én akkor vásároltam mikor jól esett, félidő után. Első babámmal 36 hetes voltam mire minden meglett mert addig sok dologgal el voltam veszve (nem akartam minden felesleges dolgot összevásárolni), második babánál nem kellett olyan sokminden meg jobban tudtam mi kell úgyhogy hamarabb megvoltam, kb 30 hetes korra.
2018. márc. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha megszuletett utana vasaroltam koranak megfelelően.
2018. márc. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22 hetes voltam, mikor megvettük a kiságyat :) 23 hetesen derült ki a neme, onnantól vettünk mindent
2018. márc. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bútorokat 17.héttől vettünk mert nemtől függetlenül fehéret akartam és használtat,így megvettük ami jónak tűnt.Kisagyat 18.héten.

20.heti uh-n derült ki hogy kislány,uh-ról haza már egy nagy szatyorral jöttem 😀

Onnantól kb 28.hétig vásárolgattam.

Most 32.hét és már megvan minden.Ami nem is baj,már nem bírok boltocskázni,örúlök ha kimosok vasalok elpakolok mire érkezik.

2018. márc. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hat, mi kifestettuk a babaszobat, utolso honapban megvettuk a pelenkazot es babakocsit, kivaltottam a gyogyszertari cuccokat es ennyi. Nem vasaroltam semmi extrat, annyi mindent kaptunk a rokonoktol. Aztan szuletese utan szep fokozatosan kezdtem vasarolni ami megtetszett. Mielott megszuletett nem jartam szivesen baba boltokba, mindig szomoru lettem valami erthetetlen okbol (pedig nem volt vetelesem azelott).
2018. márc. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is 7 hónap után kezdtem el vásárolgatni, de nagyon sokan már a 12. heti uh után mennek vásárolni. Nekem ez nagyon korai lett volna.
2018. márc. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Második babámat várom és 17 hetes vagyok, a nemét még nem tudjuk. Ágyat most kap a nagyobbik aki 14 hónapos múlt és a kicsi pedig megkapja a nagyét.

Egyébként meg amint megtudom a nemét akkor fogok nekikezdeni vásárolni neki mert szeretném ha lennének saját dolgai is ami csak az övé lesz és nem csak az amit a nagytól örököl.

2018. márc. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 37 hetesen kezdtem el vásárolni a félelmem miatt. Kivéve a babakocsit, mert azt nagyon korán, 32 hetesen megvettük, mert féltem, hogy nem lesz olyan színű. Nem volt előtte rossz tapasztalatom, de nem akartam semmit venni. A Férjem már teljes frászba volt emiatt:). 40+4-re lett kész a szoba, 40+6 naposan szültem:). Most ismét várandós vagyok, 12 hetes. 3-án, ha minden igaz megtudjuk a nemét. Mivel van egy 16 hónapos kislányunk így nem fogok ilyen későn vásárolni, de a 30.hét előtt tuti nem veszek semmit.
2018. márc. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!