Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vihetem a 3 hós babámat...

Vihetem a 3 hós babámat kutyás környezetbe?

Figyelt kérdés

Nálunk nincs semmilyen háziállat, mert én allergiás vagyok a macskákra, kutyákra, hörcsögökre stb.

Mennénk vendégségbe, ahol két benti kutya van. Kell valamire odafigyelnem?


2018. márc. 23. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Vinni viheted.Ha látsz rajta valami allergiás reakciót akkor utána már oda kell figyelnetek hogy ,,örökölte" a te génjeid ilyen szempontból.
2018. márc. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
Allergiáskent nem mennék- nem is értem, miért mész... A gyereknek amúgy semmij baja se lesz
2018. márc. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

2 hónapos fiammal mentünk család látogatóba, ahol volt benti kutyus. Nálunk semmi gond nem volt ebből. Nem tüsszögött, semmi.

Mivel úgysem teszed le hozzá, nálatok sem lehet semmi baj.


Ha meg a levegőben lenne kutyaszőr vagy bármi és azt látod, másképp veszi a levegőt vagy bármi szokatlan dolgot tapasztalsz nála, akkor nézd meg, hogy elmúlik-e ha kimentek a lakásból?


Nem vagyok orvos, de a kolléganőm benti kutyus mellé szült babát és nem kellett elajándékozni, vígan elvannak egymás mellett. Védőnő is mondta, hogy nem kell emiatt aggódni. Ha esetleg megnyalná véletlenül, se lesz semmi.

2018. márc. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Nálunk anyukám allergiás a kutyákra és úgy örökölte a fiam, 3 hónaposan ha mentünk anyósékhoz 2 benti kutyushoz semmi tünete nem volt még mert nem engedtem hogy a kutyák szaglászáson kívül közelebb jöjjenek mert elég vehemensek, illetve nyilván ilyenkor még nem tapizza őket.

Aztán 1 éves kora körül persze már imádta azokat az ebeket, aztán furcsa volt hogy mindig folyik az orra, egyik este mikor hazaértünk mamától az egész szemfehérjére full vörös volt, ki is hozta más okból mentnük igaz, az allergia teszt.

Azóta egyre rosszabb, ha már közelébe vannak a kutyák és tudja hogy nem érhet hozzájuk már vörösödik a szeme.

Egyszóval én elvinném ha te nem fulladsz be, neki ennyi idősen még nem lesz baja.

2018. márc. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves Kettes! Esetleg azért megyek, mert megmutatnánk a babát a barátainknak... És nem rólam szólt a kérdés, hanem a babáról. A saját allergiámat elég jól ismerem.

2018. márc. 23. 21:38
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

Fiam 3 hónapos volt pont, mikor anyámék elutaztak. Mi mentünk vigyázni a kutyusra, 3 hétig együtt voltunk.

Nyilván arra érdemes figyelni, hogy ahová teszed a babát, lehetőleg ne legyen kutyaszőr.

2018. márc. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!