Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is tapaztalt olyat, hogy...

Esztee1988 kérdése:

Más is tapaztalt olyat, hogy kékes a babája szeme és szája körül?

Figyelt kérdés
Szívprobléma nem áll fenn, csupán érdekelne, hogy természesetes-e, hogy így átlátszanak az erek.
2018. márc. 25. 05:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én babám is ilyen volt, én oxigénhiányra gyanakodtam mindig aggodtam, de akármilyen orvosnak megemlitettem, nem foglalkoztak vele, a gyerekorvos is csak olyasmit mondott hogy áttűnik a bőrön.


Egy idő mulva elmult, lehet a sok sírástol volt, ma sem vagyok arrol meggyőződve, hogy normális lett volna.lehet nem orvoslando probléma ugyan de engem nem vígasztalt a válasz

2018. márc. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az én babám szívbetegség, nála tapasztalok ilyet,de a védőnő azt mondta a fáradtsától is lehet.

A keringése ugye nem az igazi (végtagokban), viszont csak akkor jön ki nála ha fáradt.

Ha nálatok állandó, lehet vékonyabb a bőre,megnyugtatáskénk mutasd meg másik orvosnak szerintem.

2018. márc. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!