Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónappal szülés után semmi...

11 hónappal szülés után semmi szex! Egyedi az esetem? Miért távolodik el két fiatal egymástól, ha megjön a baba? Miért marja egymást az a két ember, akik 1 éve még a világ legboldogabb emberei voltak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 09:46
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Passz. erre nem lehet így válaszolni. A mi kapcsolatunk nem változott meg. Ugyanolyan jó. Lehet, amúgy is ez lett volna, a gyreke nélkül is.
2010. jún. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
89%

Én nem értem, nálunk 4 hét volt a leghosszabb idő szex nélkül.

De azt hiszem - ismerősök elbeszélései alapján - hogy sokan nem értik meg, hogy a gyerek születése nagy öröm, de csakmegerősítése az egymás irán érzett szeretetnek és nem léphet annaka helyére. Számtalan anyukát láttam, akinek csak a gyerek létezett a szülés után, teljesen elhanyagolta a kapcsolatát, kisajátította a gyereket, veszekedett miatta a párjával. Aztán szépen elváltakpár éven belül.

Szerintem a gyerek kiteljesedése egy párkapcsolatnak, de nem annak helyettesítése.

2010. jún. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

egyébként 3 gyerekünk van

(második voltam)

2010. jún. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
80%
Ajaj..nálatok nagyon komoly lehet a baj.11 hónap??Te hogy birod??A párod nem lehet hogy valahol máshol keresi a boldogságot??Ez nem egészséges hogy ennyi ideig nem szexeltek.Mi alig bírtuk kivárni a 6 hetet sőt azóta sokkal többet vagyunk együtt mint eddig.Mi is szoktunk vitázni de a gyerek miatt minden elcsitul.Normális hogy változik a világ hiszen többen lettetek és van egy új kis élet akiért felelősek vagytok.Nagyon nehéz de akkor sem szabad egymást elhanyagolni.Sok mindent számít mióta vagytok együtt,tervezett a baba vagy becsúszott,ki akarta jobban stb.Mi elötte komolyan mérlegeltünk és azután jött minden.Igazán sajnálom hogy ez van de kitartás.
2010. jún. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
80%

magatokban kell keressétek a hibát, és ha megtaláltátok, orvosolni kell. Nem egymást hibáztatni. Ülj le, és gondolkodj el azon, hogy TE miért nem közeledsz, miért nem kívánod őt. Minden kezdet nehéz. Az első lépést a legnehezebb megtenni.

Nálunk semmi sem változott, imádjuk egymást. Van, hogy összekapunk, de utána egy jót szexelünk, és semmi baj tovább. 5 hétig bírtuk szex nélkül szülés után :)

2010. jún. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
30%
10hónapja szültem, 3X szerelmeskedtünk a párommal,ez van....
2010. jún. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
40%
Olyan nincs hogy "ez van" ott inkább gond van és ha szereted a párod tesség megoldani nem hinném hogy jó így nektek.
2010. jún. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

természetesen akartuk a babát, terveztük, örültünk neki

bennem nincs vágy, ezt nem tagadom, és azt hiszem ez még a szoptatás miatt van, hiszen teljesen megváltoznak a hormonok. a menszeszem se jött még meg eddig, a testem még nem áll készen arra, hogy együtt legyünk (pl. hüvelyszárazság)

a férjem nem nyit, nem ébreszti a vágyat, pedig mondtam neki, hogy talán nekem is könnyebb lenne, ha kezdeményezne.

fáradt! és gondolom az eltelt idő is csak nehezít, olyan, mintha szűz kamaszok lennénk az első akció előtt.

én estére idegileg elfáradok, éjszaka szoptatok. férjem is fáradt. ennyi.

nem máshol keresi a boldogságot, annál intelligensebb, ideáig nem fajult a dolog. itthon is van mindig, minden időt együtt töltünk hármasban, csak szex nincs és egyre több a kisebb vita...:((

2010. jún. 11. 10:02
 9/36 anonim ***** válasza:
Sajnos a hormonváltozás csökkenti a libidót, nálam is ez volt, mikor abbahagytam a szoptatást sokkal kívánósabb lettem. Biztos, hogy feszültek vagytok, de surlódást okozhat a kielégítetlenség is. Próbáld meg egy hétvégi napra (akár csak napközben) rábízni a bébit valakire, és menjél el a férjeddel ebédelni, moziba, vagy ahova régen szoktatok. Kicsit beszélgessetek magatokról, ne csak a gyerekről, és használjatok sikosítót, az is sokat segít. Próbáld elcsábítani és éreztetni, hogy ő ugyanolyan kívánatos férfi a számodra.
2010. jún. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Amig szoptattam, 5 hónap volt, nem szexeltünk. Hozzám sem nyúlt:(( csak utána. Èn őszinte leszek. Jócskán apadt is akkor már a tejem , nem is akart szopni a fiam rendesen, én megkönnyebbültem, mikor levált rólam, rendeződött a házaséletünk.
2010. jún. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!