Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Màsnak is volt màr ilyen?...

Màsnak is volt màr ilyen? Nyitott szemmel aludt? Vagy mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Ma altatàskor azt vettem észre hogy a gyereknek nyitva volt a szeme, és nem is pislogott megsem mozdult gyanus lett mert mocorogni szokott mielôtt elalszik, hiàba szóltam hozzà. Én egyből megráztam a gyereket, mire ő nagy nehezen többszöri rázogatásra megmozdult mintha mi sem történt volna. Nagyon megilyedtem!!
2018. márc. 29. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem kislánya is aludt már félig nyitott szemmel, szegény aludt, te pedig jól megráztad, bár gondolom megijedtél. Legközelebb csak csukd be óvatosan a szemét.
2018. márc. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Teljesen nyitva volt a szeme ezért is ilyedtem meg.
2018. márc. 29. 13:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém úgy szokott, hogy egy picit van neki nyitva. Le szoktam neki "csukni", engem nagyon zavar.
2018. márc. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szoktak néha így aludni, nem kell parázni, google és megtalálod, én is neten olvastam.
2018. márc. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kisfiam mindig fêlig nyitott szemmel alszik.
2018. márc. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kislányomnak le szoktam csukni,nehogy kiszáradjon a szeme. Ő is félig nyitott szemmel alszik el. 2 éves.
2018. márc. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyik unokatesóm (fiú) volt éppen nálunk 11-12 évesen velem szemben aludt. Korán lefeküdt, én még olvasgattam zseblámpa mellett. Egyszer csak feltűnt, hogy nyitott szemmel bámul, de semmi, és a szemei teljesen nyitva voltak. Odamentem, megszólítottam, elhúztam a kezem a szemei előtt, de semmi. Illetve volt, hogy később csak a fehérje látszott, a szemgolyó nem. És rendben, nyugodtan, mélyen lélegzett. Ijesztő volt, megszólításra nem reagált, de mivel rendesen légzett, hagytam. :)


Reggel el se akarta hinni, amikor mondtam neki, hogy aludt... :D

2018. márc. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!