Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok arról ha egy...

Mit gondoltok arról ha egy azonos nemű pár gyermeket vállal?

Figyelt kérdés
Szerintetek ugyanolyan joguk van nekik is gyereket vállalni? Esetleg ismertek olyat akinek a szülei azonos neműek? Kialakulhat a gyereknél valamilyen zavar vagy nem? Kíváncsi vagyok a véleményetekre erről a témaról.

2018. márc. 30. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem joguk van, nem ők választották az identitásukat, így születtek, szerelmesek ugyanúgy mint te vagy én, és nyilván vágynak családra.

Az már más kérdés hogy 2 nő nyilván jobban boldogul, mert az anyai ösztön meg van mindkettő félbe, de biztos a férfiak is meg tudják oldani ha van mellettük női segítség pl nagymama,sógornő.

És nem , nem nézem le a férfiakat, férjem is rettentő ügyes apuka, de azért kell egy női mintha a gyereknek szerintem.

Zavar biztos nem lesz a gyereknek, kínos szituációk lehetnek iskolába már, mikor gyerekek ugye szeretik cikizni a másikat, de nem a szexuális beállítotságtól függ hogy valaki jó szülő -e vagy sem .

2018. márc. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Persze, hogy ugyanolyan joguk van. Nem az határozza meg, hogy valaki jó szülő lesz e, hogy kikhez vonzódik. Heterók, és melegek között is akadhatnak borzasztó, és kiváló szülők. Nem hinném, hogy kialakulhat zavar, ha ez normálisként van kezelve, hiszen lát más párokat is a szülein kívül. Legalább tudni fogja, hogy ne ítéljen el senkit amiatt, hogy kit szeret.
2018. márc. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Nemcsak, hogy joguk van, de egyben becsülendő, hogy szeretnék kiélni a gondozási ösztönüket a társadalomra nézve is hasznosan. Az meg, hogy a gyerekben kialakul-e valamilyen zavar, csak azt lehet mondani, hogy a heteroszexuális párok által alkotott családok igen jelentős részében sokkal nagyobb zavarban "nevelődnek" gyerekek, csak meg kell nézni ennek az oldalnak a családi kapcsolatokat tárgyaló rovatát, ahol menekülnének a tinik a családjuktól, kibírhatatlan anyjuktól és alkoholista/agresszív apjuktól.
2018. márc. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Joguk van hozzá és becsülendő is, de azt is támogatnám, ha örökbe akarnának fogadni. Úgy tudom és gondolom, hogy nem befolyásolja a gyerek identitását, ha egyneműek a szülei. Én egy meleg srácot ismerek, aki vállalna gyereket, de nem találja a párját.
2018. márc. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Semmi negatívumot nem látok benne. Hajrá! :)
2018. márc. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Háát nem is tudom..az igazán ideális családmodell egy boldog apa+egy boldog anya +boldog gyerekek- de sajnos ez ma legalább olyan ritka mint a melegek házassága.Így nézve viszont még mindig jobb két normális anya ( vagy apa) mellett felnőni, mint akár rossz szülőkkel, akár gyerekotthonban.A cikizés, amit előttem leírtak; a gyerekek számtalan ok miatt cikizik egymást; ha kövér, ha sovány, ha magas, ha alacsony, ha buta, ha stréber..indok mindig van...
2018. márc. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ugyanolyan joga van egy azonos nemű párnak is gyereket vállalni, ők is ugyanúgy lehetnek jó szülők. Jó lenne, ha a magyar rendszer megváltozna, és lenne lehetőségük párként is örökbe fogadni, illetve nem érné őket hátrányos megkülönböztetés. Így több nehéz sorsú gyerek nőhetne fel szerető családban.
2018. ápr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehol nincs negatív hozzászólás? Vagy már törölték mindet? Mindenesetre jó látni. Én egyébként teljes mértékben támogatom, ahogyan a házasságot is. Minden embernek egyenlőnek kellene lennie - legalább ennyire alap szinten, mint ez a két dolog. Lehet a nyugatot azért pusztulásra ítéltnek titulálni, mert ott jóval liberálisabbak az emberek, de attól még Magyarország sorsa nem lesz jobb, és fényévekkel leszünk lemaradva az ottani színvonaltól. Ideje lenne haladni a korral, és elfelejteni ezt a fennkölt magatartást, amit egyesek "keresztényinek", "konzervatívnak", "normálisnak", "európainak", "magyarnak" tartanak. Nem a szabadelvűség, és az egyenlőség hoz pusztulást egy államra, hanem pontosan az, amikor egy csoport el van nyomva.
2018. ápr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!