Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hordozóház ingyenes?

A hordozóház ingyenes?

Figyelt kérdés
Olvastam a VII. kerületi úgy nevezett hordozóházról, és elmennénl a 3. hónaposommal körül nézni, szeretnék kipróbálni hosszabb kendőket mert le szeretném cserélni a mostanit, de elvagyok veszve a témában. Gondoltam elmennénk oda tanácsért, de nem tudom hogy készüljek. :)
2018. márc. 30. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ingyensegitenek megnezni, kivalasztani a megfelelo hordozot, de nem oktatnak, csak rad teszik benne a babat, esetleg roviden megmutatjak, ha kikolcsonzod. Van 20 perces fizetos minitanacsadasuk, illetve lehet toluk 200-240 ft/nap kolcsonzesi dijert hordozoeszkozt kolcsonozni. En kolcsonoztem mar toluk, tobbfele eszkozben ramadtak a babat, es ramallitottak, amelyik tetszett, azt kikolcsonoztem, de a felkotest otthon tanultam meg rendesen videokbol, illetve voltam egy 20 perces minitanacsadason is, akkor a karikas kendo felkoteset tokeletesitettuk (elozoleg megtanultam valamennyire egyedul).
2018. márc. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kendoket biztosan kiprobalhatsz, foleg, ha mar tudod, hogy kell megkotni, biztosan segitenek kivalasztani a megfelelot.
2018. márc. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!