Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valósàgalapja annak...

Van valósàgalapja annak miszerint a màsodik gyerek ellentéte az elsőnek?

Figyelt kérdés
Pl.ha az első jó alvó volt,a màsodik tuti rossz alvó lesz stb.
2018. márc. 31. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Hát tudományosan nem hinném, hogy lenne erre vmi algoritmus vagy ilyesmi. LOL

De pl. nálunk az első gyerek egy hisztis hercegnő, a második nyugodt, kiszámítható gyerek. Imádjuk mindkettőt!

2018. márc. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom mert nem egyneműek így alapvetően különbözőek.

Talán az elsőnél ami nem stimmelt a másodiknál próbálod máshogy és ez tűnhet úgy.

2018. márc. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk bejött :) minden téren egymás ellentétei, pedig fiú mindkettő.

A nagy a nyugisabb.

2018. márc. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Nekunk is ellentetek minden teren, lany es fiu van masfel ev kulonbseggel. A kislany ugyesen mindent idoben(vagy ido elott) megtanult, maszni, ulni, menni beszelni. Viszont o nagyon rossz evo, alvo. De igazi kis orokmozgo :) A kisfiam igazi kis lustasag:D az evesen kivul minden masra lusta:D viszont mind kettot egyformam szeretjuk egyiket azert, a masikat ezert. :)
2018. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Lányom nyugodt jó alvó gyerek. Fiam is jó alvó de hisztis akartos. Másfél év van köztük. Lányom 4,5 fiam 3 éves.
2018. márc. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ég és föld a két lányom. Első cérnavékony, nyugodt, komoly, nagyon jó alvó, de rossz evő, konfliktus gerjesztő. A kicsi egy husis forgószél. Szeleburdi, konfliktus kerülő, egész nap nevet és énekel, emellett verekedős. Jó evő, nagyon rossz alvó. 3 év van közöttük.
2018. márc. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálunk mindkét gyerek nagyon rossz alvónak született majd idővel jó alvók lettek, első babám később, második korábban, de ez nem olyan ellentétes.. Amúgy nagyon sok dologban különböznek de amúgy is ellentétes neműek.
2018. márc. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én lányaim mindenben ugyanolyanok másfél év különbséggel. Remélem, ez így is marad :)
2018. márc. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%

Valóság alapja nem, de kivételek akadhatnak. Ilyen például én és a tesóm.(Lányok vagyunk, én a húgom vagyok).

Személyiségünk ég és föld.

2018. márc. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem totál teljesen más mind a 2 fiam. Pont az ellentétei egymásnak.
2018. márc. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!