Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hetes kislányom nem tudok...

9 hetes kislányom nem tudok rájönni etetes utan közvetlen büfizésnél miert sír nyekereg 2 napja? Ötletek?

Figyelt kérdés
Most 100-150 ml t eszik 5x vagy 6x naponta 4 óránként milumil comfortot kapja 3 hetes korától .
2018. ápr. 1. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg fáj a pocija. De a 150 nekem rengetegnek tűnik, az is lehet, h túleszi magát, és azért fáj a poci.
2018. ápr. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem feszíti meg húzza ossze magát , en azert nem gondolok a pocijára. :(
2018. ápr. 1. 09:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Hasfájás?

Böfizés után abbahagyja? Lehet hogy csak zavarja ahogy fesziti a levegö még li nem jön.

Egyébként én többször etetném és kisebb adagokkal. A mennyiség soknak tünik, a gyakoriság kevésnek. Bár az én babám anyatejes, igy nem akarok beleszolni tapasztalatlanul, de ö 8-10 alkalommal eszik eg nap, és szerintem egy evésre 1-1,5 dl nem megy le neki.

2018. ápr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Csak azért ütköztem meg a mennyiségen, mert az én fiam félévesen tudott egyszerre 150-et betolni, pedig nem volt kisétkű. A gyakoriság tápszeresként szerintem okés.
2018. ápr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is arra tippelek, hogy sok a mennyiség :/ Nekem 5 hónapos a kislànyom és egyszerre 120 ml bir meginni, és 6x eszik egy nap. Meg bir többet is inni mert szegénykém amìg van az üvegben iszik, ès adtam is neki többet, de utàna nagyon rosszul volt, sìrdogàlt mire ès kèsőbb ùgy jòtt ki belőle alul felül, hogy majdnem a fülèn jött màr ki.
2018. ápr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk addig szokott sírni, míg ki nem jön büfivel a levegő.Ha büfi után abba hagyja valószínűleg neki is ilyen problémája lehet. A 150ml nekem is soknak tűnik.5 hós a babánk 8.5kg és most eszik 150-et.Bár azt mondják minden baba más.
2018. ápr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!