Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5-6 hetes babával séta közben...

5-6 hetes babával séta közben szoktatok vásárolni?

Figyelt kérdés
Élelmiszer, DM, posta, gyógyszertár, ilyesmi helyekre be szoktatok menni vele, vagy inkább még csak parkokban sétáltok vele?

2018. ápr. 6. 10:10
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem mentem, mert ebben az időszakban csak akkor volt nyugton a babakocsiban, ha egyenetlen talajon toltam. Amint bementünk bárhova, ordított.
2018. ápr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Ami nem volt agyonhűtve, oda jártunk, július eleji baba. Szeptember végi babával nem mentem, mert ha beléptünk valahova vagy felkelt arra hogy vetkőztetem vagy arra, hogy melege van, aztán csak nyűglődött. Meg amúgy is első baba, a másikunk kint tologatta addig, ha muszáj volt menni valahova egyedül, akkor nyilván bevittem.
2018. ápr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Persze, mashogy meg sem tudtam volna oldani a vasarlast. Miert ne lehetne bevinni, nekem ez magas.
2018. ápr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Akkor még nem, de csak mert január, influenza, mínusz 10 nappal. 3 hónaposan, március elején kezdtünk postára, boltba, srb helyekre járni. Ha most születne, gond nélkül vinném bárhová, már öltöztetni sem kell és a betegség is kevesebb. 😊
2018. ápr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Zsúfolt helyre nem vittem, de elmentem vele vásárolni, amikor kevesen vannak.

Kendőben hordoztuk, ilyenkor szépen aludt 2-3 órát.

2018. ápr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Igen persze.március közepe volt amikor 5-6 hetes volt.
2018. ápr. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Persze, nem volt bejarono aki fozzon es bevasaroljon amig en a parkban lebzselek.
2018. ápr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
7, és apja se, aki munka után bevásároljon vagy tologassa, míg te elintézed, amit napközben nem tudtál? :)
2018. ápr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%
Nem vasarolt be a ferjem, es sosem kertem tole. Mi a fenet csinaltam volna egesz nap a parkban egyaltalan?? Vasaroltam, foztem, takaritottam. Egy par hos, egesz nap fekvo babaval annyi idom volt hogy halalra untam magam. De itt valahogy mindenki azon rinyal hogy mit NEM tud csinalni.
2018. ápr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%
Az influenza szezonba nem vittem sehova magammal, de mióta lecsengett igen.Falun lakunk nálunk park nincs csak az utcákat lehet róni aranyommal:)
2018. ápr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!