Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak ilyen a 10 hónapos babája?

Másnak ilyen a 10 hónapos babája?

Figyelt kérdés
Egész nap rajtam csung, kapaszkodik, áll fel. Arrébb megyek mosogatni, odamaszik es ez megy egész nap. Főzni sem tudok, sőt semmit nem enged. A wc-re is jön utánam sírva.
2018. ápr. 6. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10,5 hós kislányom ugyanilyen. Tegnap már totál kiakasztott. Imádom, de ez már túlzás. Állandóan ölbe akar lenni. De a férjem se jó neki, csak én. Ma délelőtt végig a csatos hordozóban volt rajtam és úgy főztem. Gondolom ez a szeparációs szorongás.
2018. ápr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, szeparációs szorongásnak hívják.
2018. ápr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A fiam ugyanez volt 9-11 hós kora között. Semmi nem kötötte le, hiába hagytam rámolni. Ha akartam valamit csinálni, be kellett ültetnem az etetőszékbe, puha gyümölcsöt, bulátát adtam neki, akkor tudtam bármivel is haladni. A wc-re azóta is jön velem pedig már 2,5 éves, de 11 hónapos kora óta ha egy helyiségben vagyunk, leköti magát ha mással vagyok elfoglalva.
2018. ápr. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Így van, ez a szepa, durva dolog, de nagyon egészséges a gyermek pszichés fejlődése szempontjából. Nem szabad eltolni magadtól, ha csüngeni akar, hadd csüngjön! Kösd magadra, vagy hagyd a francba a háztartást, és öleld egész nap! Két gyerekem van már túl a szepán, kemény menet volt, de heteken keresztül tetskontaktusban voltunk. Amikor megértek rá, elszakadtak, azóta minden happy.
2018. ápr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nekem is van két gyerkőcöm de Hálistennek nem éltem át amit ti.

Szeretném megkérdezni töletek, hogy napoal rajtatok csüng a gyerkőc az is elég nehéz. De az éjszakáitok is ilyenek? Akkor alszik a baba?

Mert a tesomnak a 9 honapos kisfia ugyanilyen amit ti leirtok. Nálunk betöltött 4 honap után kezdődött. De avtesom már egy zombi. Már annyi mindent kiprobált szegény. A leg nagyobb baj, hogy éjjel is csak a mellkasán akar aludni. Már kértem nekik időpontot a neurologiára is. De sokára van még sajnos. Május 2. Addig megzavarodik már a család. Igaz a nyála is ömlik annak kisfiunak. 8 foga is van már. De az nem fájhat mindig.

2018. ápr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen. Jarokaba szoktattam 3 hos kora korul, valoszinuleg ez segitett. Mindent tudtam mellette csinalni. Mar nemsokara 2 eves, kiegyensulyozott gyerek, pedig sosem hagytam hogy csimpaszkodjon rajtam.
2018. ápr. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kedves 5-ös! Az 1-es válaszoló vagyok. Nekem este viszonylag jól alszik. Ha nincs fogzás vagy betegség akkor 2x ébred szopizni és alszik is tovább a saját ágyàban, a saját szobájában. De nappal borzalom. Állítólag az anyatejes babáknál erősebben jelentkezik a szeparációs szorongás.
2018. ápr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Köszi 1- es, hogy irtál. A tesomé is anyatejes. De az éjszakák náluk valani borzaszto. Nem tudom, hogy birja ezt a tesom meg meddig mehet ez így. Szegénynek segitsége sincs. Nekem is van egy 15 honapos. De nálunk nincs ilyesmi. Az enyém meg tul is nyugodt....
2018. ápr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves 5-ös! 1-es vagyok. Nem lehet, hogy valami más gond van? Szerintem ez már nem szeparációs szorongás. Kislányom 3-tól 6 hós koráig volt ilyen rossz alvó. Akkor derült ki, hogy tejèrzékeny. Diétáznom kell azóta is, mert a tejfehérje átmegy az anyatejen. Néhány nap után sokkal jobb alvó lett. Érdemes lenne a tesódnak pár hétig diétázni, hátha az a probléma. Kitartást neki!
2018. ápr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen erre is gondoltunk mi is már. Kapja a colieff cseppet de semmit sem javul a helyzet.
2018. ápr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!