Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti 5 hónap körüli babátok...

A ti 5 hónap körüli babátok is be van zsongva ma?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 6. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Egésznap sikít, nem tudom mi van :)))
2018. ápr. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Hidegfront van. Nekem a 2,5 évesem se önmaga ma. A kicsi 9 hónapos de neki a hidegfront mindegy, meleg-kettősfront meg kiborítja.
2018. ápr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém tegnap egész nap volt tiszta hiszti, fél éves. Ma kicsit jobb a helyzet.
2018. ápr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nálunk is üvölt hajnal óta:)Már kész vagyok tőle:D
2018. ápr. 6. 13:49
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Holnap lesznek 5 honaposak az ikrek. Tegnap angyalok voltak, ma a hajamat tepem, foleg a fiam nyugos ma. Ennyit szamit tenyleg a front?!
2018. ápr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én se gondoltam,hogy számít az időjárás,de lám tényleg igaz. Nekünk 7 hós a fiúnk hasa is fájt nyűgösebb.
2018. ápr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a hajnal volt rémes. 3-6 közt egymást váltva, vagy épp egyszerre sírtak fel. (fél és 2,5 éves)
2018. ápr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a szelet nem túl sok baba preferalja. Ha már latom, hogy nagyon szeles napunk lesz, elore tudom hogyan viselkedjek es milyen dolgokat csinaljak aznap vele, mert nekem akkor ingerlékenyebb.
2018. ápr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!