Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babám még nem mosolyog?

6 hetes babám még nem mosolyog?

Figyelt kérdés

Rosszat jelenthet?

Mindenki azt mondja már eléggé ideje lenne, meg hogy az övéik már 4hetesen stb

Eddig 2x lattam mosolyt. De akkor még 2 hetes volt.

Lehet ,hogy nem boldog gyerek? (Ne nézzetek hülyének, cssk nemtudom tényleg aggódjak-e)

Jovo heten lesz tanácsadás, akkor ott megkérdezem..


2018. ápr. 6. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
3 hónapos korig kell
2018. ápr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Neten biztos írják ezt, de egyszer bepánikoltam egy netes utánaolvasás miatt.. azóta sosem olvasok neten. Itt is félve kérdezek most!!!

2018. ápr. 6. 16:59
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Semmi baja a babának.A kislányom 6 hét után kezdett mosolyogni, tudatosan meg elmúlt két hónapos is.Nem működnek egyformán ők sem,van aki előbb van aki később csinálni dolgokat.Gondolom kaptál 2hos statuszos papírt.Azokat kell 2honapos korában csinálnia, köztük van a mosoly is azt hiszem,de figyeld csak,egyik napról a másikra ugyesedni fog.
2018. ápr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10%
Nem boldog?! Ez vicces. Amúgy valószínűleg nem boldog, mert egy 6 hetes babának rengeteg gondja van az evéssel, emésztéssel, stb., de ennek semmi köze a mosolygáshoz. 3 hónapos koráig kellene mosolyognia. Csak 6 hetes, ne sürgesd szegényt!
2018. ápr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Erről beszéltem.. de köszi
2018. ápr. 6. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!