Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baja lett a babámnak?

Nagy baja lett a babámnak?

Figyelt kérdés

Anyukák,paramami kategóriába tartozom úgyhogy a fejmosást is megértem :D

Leesett a 8 hónapos babám kb 30-40 cm magasról.Most nagyon megvagyok ijedve ,bár nem fejjel érkezett a földre de olyan gyorsan történt hogy esküszöm nem emlékszem pontosan :( ez a magasság még nem okozhat nagy gondot ugye? Sírt akkor de szerintem csak az ijedtség miatt mert hamar abba hagyta.

Persze hogy az ilyesmi szombat délben történik amikor csak sürgősségi van :@ ti elvinnétek orvoshoz?


2018. ápr. 7. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Semmi baja nem lesz.
2018. ápr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Figyeld a babádat, de ha nem hányt, nem aluszékony, nem fájlalja a kis kezét, lábát, akkor nagy baj biztos, hogy nincs. Egyébként szerintem a körzetes orvosi ügyeletet akkor is ki lehet hívni, hogy megnyugodj, elmondod mi történt, nem tudod bevinni, akkor kötelesek kimenni. Ha 5 óra múlva, akkor 5 óra múlva, de mégis látta orvos.
2018. ápr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk is volt egy leesés. Mi elmentünk orvoshoz a biztonság kedvéért. Nem lett egyébként semmi baja :)
2018. ápr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem nagy magasság. Feláll már? Az enyémek nagyokat estek, ha épp nem értem oda hozzájuk időben, a felállás utáni hetekben. Semmi bajuk se lett ezek miatt. Azt kell nézni, hogy nincs-e hányás, aluszékonyság. Meg szinte bármi nagyon furcsa. Ha úgy viselkedik mint szokott, akkor kutya baja.
2018. ápr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Feláll már igen,de nem emiatt esett le,nem is értem hogy történt,ott ültem mellette,a kezem mellette volt és egyszerűen alatta kicsúszott.Először a lába ért földet aztán hupsz már a földön is volt.Azota voltunk sétálni,játszótéren hintazni,most elaludt de előtte nem volt más a viselkedése mint máskor.De tudom hogy nem azonnal jelentkezik :/

Ti egyébként hogy küzditek le a tulféltést? Nekem ő 3. gyerek de sokkal jobban féltem mint az első kettőt.Ugy haragszok magamra emiatt,nem is szoktam másra bízni,ha mégis muszáj,szinte félóránként irok hogy mi ujsag jol van e.....

2018. ápr. 7. 13:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is 3. gyerkőc 10 hónapos és én is nagyon aggódós vagyok.

Párom leejtette szintén ilyen magasságból.Nem vittem orvoshoz.Vérzett a szája pár percig de ennyi.

Egyébként gyakran megüti a fejét mióta mászik-ül-feláll, hiába vagyok folytin mellette, kivédhetetlen.

2018. ápr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Három gyerek megtanultam: ha kis vigasztalásra gyorsan abbahagyja a sírást, akkor nincs baj. Amikor baj van, nem fogja megvigasztalni egy kis ölelgetés két perc alatt.

És ösztönösen fogod tudni csupán a sírásból, hogy ha nem csak egy hoppá lesz, hanem megsérül. :(

2018. ápr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm :) ugy tűnik nincs baj,pont olyan zsivány örökmozgó mint máskor :)
2018. ápr. 7. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!