Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Folyamatos orrdugulás 2...

Folyamatos orrdugulás 2 hónapos kislányomnál. Hogyan segíthetnék még?

Figyelt kérdés
Kislányomnak kb. 2 hete tart a folyamatos orrdugulás. Voltunk gyerekorvosnál, meghallgatta a tüdejét, mindent rendben talált. Javasolta a Nasivin baby vagy Sterimar babyt+orrszívást. Az utóbbit alkalmazzuk is neki, így ürül az átlátszó váladék az orrából, de amint kiporszívózom neki, utána ugyanott tartunk, hogy szörcsög. Anyatejes baba, étvágya van. De nagyon szeretnénk túl lenni ezen az orrduguláson és segíteni neki. Köszönöm a tanácsokat!
2018. ápr. 10. 06:18
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Könnyen lehet, hoyg a levegö túl száraz a lakásban - föleg, ha túl melegre fütitek, ezért ne legyen 20 foknál melegebb a lakásban.
2018. ápr. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Külföldön tilos porszívózni, ez magyar szokás csak, Egyrészt gyerekkínzásnak tartják. Másrészt a porszívózással nagyon izgatod a nyálkahártyát és még több váladékot fog termelni.
2018. ápr. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a Sterimar magában kevés volt, de Nasivinnal együtt segített. Arra figyelj, hogy a Nasivint nem lehet csak ha jól enléksz 5 napig adni és csak 6óránként két cseppet.
2018. ápr. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Nekünk a nasivinnal is jobb volt a patikai orrcsepp.napokig használtuk a nasivint mikor visszamentünk a gyerekorvoshoz kontrollra és akkor felírt nekünk a patikai orrcseppet,alvás előtt cseppentettem a nozijaba és mikor felébredt már nem szörcsögött!pár száz Forint.

Meg parologtass,tisztítja a levegőt!(nekünk az eukaliptusz jott be,szintén patikai!)

2018. ápr. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 babyboom567 ***** válasza:
Kisfiam decemberi,ugyan ez volt mint nálatok,orvos mondta hogy biztos a távhő miatt.Nagyon idegesítő dolog,én is sterimárt(különben gyógyszerész ismerősünk mondta-sajnos későn,mert addigra egy csomó sterimárt elhasználtunk-,hogy a sterimar baby ami 3000 forint meg a jutavit ami kb negyed annyi SEMMI KÜLÖNBSÉG),meg orrszívást alkalmaztam.Aztán kb 6-7 hónapos volt a gyerekem mikor már nem szörcsögött.Előre féltem,hogy télen megint fog.Hát nem.Kinövi,csak kellemetlen.
2018. ápr. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!