Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beba Ha startról vélemény?

Beba Ha startról vélemény?

Figyelt kérdés
3 hetes a kisfiam eddig milumilt használtunk de nem tudott tőle kakilni ezért váltottunk. Még csak 3 napja használjuk, viszont ettől tud kakilni csak sötét zöld és bűzős lett. A Hasfájás nem múlt el.

2018. ápr. 13. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk az àllandó hasfàjàs miatt kiírtak egy tejmentes tàpszert. (ez volt csak hatàssal a hasfàjàsra) De addig kipróbáltam ezeket egyiktől sem lett jobb a helyzet. A zöld és bűzös kaki magàban nem lenne gond ezt okozhatja a tàpszer is, a hasfàjàs az ami aggasztó, vissza mennék a dokihoz.
2018. ápr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A doki szerint normális a hasfájás
2018. ápr. 13. 19:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Az én fiam nem ezt ette, hanem a beba ha sensitive-t (2 hetesen kapta), de ugyanilyen volt a széklete. Annak a dobozán is rajta volt, hogy zöld széklet előfordulhat. Szerintem igaz lehet ez a sima beba ha tápszerre is, a dobozát nézted?


Egyébként normális a hasfájás de az én fiam is allergiás. De neki lett véres széklete is meg refluxos volt születése óta.

2018. ápr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*2,5 éves, arra alapozom, hogy allergiás, 2 tejterhelésen túlvagyunk. :(
2018. ápr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Normális a hasfàjàs? Soha nem mondott ilyet a gyerekorvosunk. 4.tàpszer vàlt be és ettől 1percet nem szenvedett a hasfàjàstól többet. 2hetet sírt éjjel nappal azelőtt, azóta semmi gond nincs vele. Ezen nagyon meglepődtem...
2018. ápr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nektek milyen tápszer vált be Utolsó?

Igen,azzal indokolta hogy magzat korában nem volt ilyen gondja hogy valami piszkálja a hasát és még hozzá kell szoknia.

2018. ápr. 13. 21:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sok baba hasfájós, kedves 1-es. Persze nem éppen az idilli állapot de legtöbbször nem arra utal, hogy baj van. Persze nem nekünk nyilván... 10% köré teszik a tejfehérje vagy laktózérzékenységet csecsemőknél, ez azért nem olyan kevés..
2018. ápr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi is Beba Ha starttal kezdtünk, ugyanúgy hasfájás, iszonyat bűzös széklet. A védőnőm azt ajánlotta, váltsak görcsoldót. Miután már harmadszor mondtam, hogy szerintem a tápszer nem jó, még akkor is azt mondta, próbaljak másik görcsoldót. Elegem lett. Vettem Milumilt, attól szorulása lett, majd végül dm saját márkás, nem HA tápszert, ez végre jó lett. Nem mondom, hogy más is csinálja utánam, de ha egyszer nem segítőkész se a doki, se a védőnő, mit csináljon az ember...
2018. ápr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a Novalac Allernova vàlt be. Remélem nem szenved a kicsi sokat, kitartàs nektek.
2018. ápr. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!