Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8hós múlt a babám, de nem...

8hós múlt a babám, de nem mászik, kellene aggódnom? Feláll, állandóan mozog, kutyapozban elhintázgat de hasra fekszik és azonnal a hátára fordul

Figyelt kérdés
2018. ápr. 15. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
11 hónapos korig kell mászni.
2018. ápr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém az egy éves születésnapja előtt pár héttel kezdett el mászni. Nyolc hónaposan egyáltalán nem kell ezen aggódni, nem kell problémát csinálni ha nincs.
2018. ápr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én is igy gondolkoztam de mikor kérdezik és mondom hogy nem akkor jajjj hát pedig màr kellene,le van maradva,vidd orvoshoz stb :/
2018. ápr. 15. 14:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

8-11 hónap között kell ELKEZDENI mászni. De ez csak átlag. Az én kislányom 8 hónaposan kezdett csak el forogni. Engem is állandóan kérdezgettek, hogy nincs-e valami baja... Mondtam, hogy nincsen. Én elvittem a munkahelyemre, neurológiára, hogy nézzen rá egy orvos, de mondták, hogy a kisasszony egyszerűen csak lusta. De Ő addig semmit nem csinált, csak háton feküdt. 13 hónapos korában meg már elindult, behozta magát.


Egy gyógytornász

2018. ápr. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam anno egyáltalán nem mászott, előbb tanult meg járni. Áprilisi születésű, karácsonykor már ment. Utána már mászott, ha olyanja volt, de menni jobban szeretett.

Nem, nem fog később kiderülni, hogy valami komoly problémája lenne. Már 26 éves, köszöni szépen, makkegészséges. :-)

2018. ápr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!