Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitol nyáladzik 6 hetes babánk?

Mitol nyáladzik 6 hetes babánk?

Figyelt kérdés

Folyik a nyála,neha tömi az öklét a szájába , nyűgös. ( volt kis hoemelkedese is)

Holnap megyek amúgy is vele orvoshoz, de érdekelne mi okozhazja.

Volt valakinek ilyen tapasztalata???



2018. ápr. 15. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Elkapott valószínűleg valamilyen vírust, azért van hőemelkedése.

A nyálzás, ökölrágcsálás pedig életkori sajátosság. Egyrészt felfedezi a kezét, amit a szájába tömköd, az is fokozza a nyáltermelést, illetve ilyenkor már megindulnak a fogzásos dolgok. Fogak még nem lesznek, de a folyamat már elindul, emiatt is van nyálzás, az, hogy dörzsölik a kezükkel az ínyüket, de fogak kibújása még hónapok múlva várható.

2018. ápr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Nem feltétlenül hónapok, a kislányomnak 3 hónaposan kint volt 2. 😄
2018. ápr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen. Erre nem gondoltam.:)

Remelem nem veszes amit bekapott..

2018. ápr. 15. 17:10
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Kisfiamnak 5 hetesen kezdődött a nyáladzás, most 4,5 hós, de még nincs nyoma fognak.
2018. ápr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szaszuss ***** válasza:
Az minden bizonnyal fogzás lesz.:) De ha elviszed orvoshoz ő majd téged is megnyugtat.
2018. ápr. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Majd megmondja ma az orvos :) koszonom.

Vegul utana olvastam amit nem szeretek..de mindenhol a fogakat dobja ki meg fertozeseket stb meg is ijedtem par percre de aztan elhessegettem.:D

2018. ápr. 16. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!