Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisgyerekes családok, ahol az...

Kisgyerekes családok, ahol az anya GYED-en vagy GYES-en van. Nektek jut pénzetek utazásra, nyaralása? Ha igen, milyen gyakran, mennyi időre, és hova (belföld, külföld)? Milyen típusú a szállás (4 csillagos hotel, egyszerűbb apartman, stb).

Figyelt kérdés

2018. ápr. 15. 21:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
23%
Nem a mas penztarcajat kell nezni.
2018. ápr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Szép kártya 😊 Évente 2 hosszú hétvége és egy hét nyáron simán belefér, de gyakorlatilag a szállásért nem fizetünk a kártya miatt, csak benzin és kaja kell. 😊
2018. ápr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem nézem más pénztárcáját, csak volt ezzel kapcsolatban egy beszélgetés a feleségemmel, és kíváncsi vagyok, hogy mások hogy vannak ezzel. Ha valakit zavar a kérdés, úgy érzi, hogy a pénztárcájába nézelődöm ezzel, akkor természetesen nem kell válaszolni.
2018. ápr. 15. 21:10
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Már nagyobb a gyerekünk, de amikor itthon voltam vele, akkor sem voltak anyagi gondjaink. Bárhova el tudunk menni, ahova szeretnénk.
2018. ápr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
A 3. gyerekkel vagyok épp Gyeden. Évente 3x megyünk többnapos pihenésre. Ősszel, tavasszal szálloda, általában 3-4 éj, 4*-os, nyáron apartman vagy vendégház, vagy egy nyaraló kibérlése.
2018. ápr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Éveken keresztül sátraztunk velük (négyen vannak, kis korkülönbséggel). Egyrészt, nagy szabadságot adott, nem volt előre lekötve semmi, mentünk, amerre, ameddig gondoltuk. A gyerekek nagyon szerették. Elértük, amit akartunk, a természet, a hegyek szeretetét. Így jártuk be velük a Magas-Tátrát, Szlovéniát, Ausztriát, Svájcot. Erdélyben is voltunk többször, ott mindig családoknál szálltunk meg.

Most már kamaszok, nagyon jó emlékeik vannak ezekről a nyarakról. Mivel általában messzire mentünk, viszonylag hosszabb ideig, 8-9 napig voltunk el.

2018. ápr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

6. vagyok

Az kimaradt, hogy hosszú hétvégéken, vagy épp ősszel/tavasszal rövidebb, 3-4 napos belföldi utakon voltunk. Ilyenkor többnyire apartmanban laktunk.

2018. ápr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem voltunk évek óta sehol. Nem anyagi okokból csak valami sajnos mindig közbe jött. Remélem lesz lehetőség bepotolni.
2018. ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk van egy házunk a balatonnál ott szoktunk nyaralni, ezen kívül évi 2-3x megyünk 3-5napra szállodába, teljes ellátással, hogy nekem is jusson egy kis igazi pihi :)
2018. ápr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%

Nekünk ilyenkor jön áprilisba/májusba egy összegbe az adóvisszatérítés, ebből szoktunk elmenni wellness hétvégére nyáron.

Külföldre is tudnánk spórolni, de még pici gyerekkel én annyira nem élvezném, szorongok amúgy is repülni, hát még őt is lefoglalni repülőn, majd ha nagyobb lesz.

De amúgy csak 4 csillagos félpanziós ellátásra szoktunk menni, idén balatonfüredre megyünk Aura hotelbe, voltunk januárba is, igen jó volt !

2018. ápr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!