Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki volt így? Tudnátok...

Valaki volt így? Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Kisfiam 6honapos kora előtt 1 héttel kezdett ülni. Azóta megtanult mászni és felállni. Forgolódni eddig nem szeretett csak ha valamit nagyon akart, na most rájött hogy ha háton fekszik akkor megfordul és már fel is ülhet vagy mászhat. Én ek én nagyon örülök is, de az esti alvás borzalmas lett. A báll oldalán szokott elaludni. Se amióta forog azóta akkorát dob magán hogy hasra fordul és akár milyen melyen alszik kipattannak a szemei és már áll is fel.


Nem tudom mit csináljak. Hason eddig nem sokat aludt mert hiába raktam hasra csak 30percet aludt. Az eddig jó alvóm 3-4x kel és alkalmanként 5 perctől másfél órát is fent voltam vele mert bár ő úgy ahogy visszaaludt de forgolódott és többször kellett megfognom hogy ne vágja magát hasra és keljen fel.


Szerintetek mit csináljak. Holnap lesz 8hós.



2018. ápr. 16. 06:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi siettem ...én ennek ...és bal
2018. ápr. 16. 06:47
 2/6 A kérdező kommentje:
Akár milyen mélyen
2018. ápr. 16. 06:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze, gyakori a mozgásfejlődés miatti ébredés.

Ne akadályozd, hogy forgolódjon, mert sose fogja így megszokni, hogy ne ébredjen rá!

2018. ápr. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne maradj fenn vele, hagyd forgolódni és felállni. Majd leszokik róla magától is.
2018. ápr. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ezzel nem tudsz mit kezdeni. A nagy ezért aludt velem. Gyors simi amikor megébredt aztán aludt is vissza. Barátnőm kisfia amikor megtanult felállni, minden éjjel rengetegszer felállt, aztán sírás ordítás, mert lefeküdni nem tudott.. át kellett hozzá menni. Kitartás, nem lesz örökre ilyen.
2018. ápr. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez ilyen, pár hónap és javulni fog. Csatlakozz az alvas-altatás fb csoporthoz, könnyebb lesz a lelkednek, ha latod, mennyien járnak hasonló cipőben.
2018. ápr. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!