Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyengén 5 hós baba baj, ha...

Gyengén 5 hós baba baj, ha nem forog semmilyen irányban?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 17. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne fordul az oldalára, vagy nem fordul át? Gyerekorvos mit mond? Dévény torna segíthet szerintem.
2018. ápr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Se oldalra,se hátról hasra, hasrol hátra se.Azt mondta lusta a gyerek,de engem nagyon frusztrál.
2018. ápr. 17. 14:28
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha aggaszt ne foglalkozz a gyerekorvossal vidd el szakemberhez. Ők meg fogják tudni mondani tényleg le van e maradva vagy csak “lusta”. Az én orvosom szerint is minden rendben a fiammal, de én látom nap mint nap hogyan mozog ezért elvittem felméretni. Kiderült teljesen asszimetrikus a mozgása, a nem használt oldalában “benne ragadt” a zárt ököl reflex. Most tsmt-re kell majd hordanom. Fél éves, mindent időbe csinált eddig, de kúszni féloldalasan kúszik. 32.hétig haránt fekvéses volt, nekem ide vezetnek vissza mindent.
2018. ápr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!