Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik el a 7,5...

Miért nem alszik el a 7,5 hónapos baba, ha nem vagyok itthon vagy nem én teszem le aludni?

Figyelt kérdés
Rövid időre megyek el itthonról anyósom vigyáz rá. Korábban előfordult h csak az ő ölében aludt el és sokszor váltott le engem az első hetekben ha altatásról volt szó. Mostanában viszont nem alszik el ha nem én teszem le aludni, bármennyire álmos. Miért lehet ez?
2018. ápr. 18. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
22%
Én 27 évesen sem tudok elaludni a férjem nélkül, ő meg 7 hónapos. Te vagy számára az egész világ! Ne bízd másra az altatást. 😊
2018. ápr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
59%
Első, sajnos vannak olyan helyzetek, mikor az anyuka nem jókedvéből bízza másra a gyerekét, meg nem a fodrászhoz megy...
2018. ápr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szeparációs szorongás. Az én fiamat 9 hós koráig az apja tudta altatni, azóta csak én. Most 15 hós.
2018. ápr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!