Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen naptejjel védjem 7 hós...

Milyen naptejjel védjem 7 hós babám bőrét?

Figyelt kérdés
Tudom minél magasabb faktorú legyen, de van olyan ami "mindenmentes"? Melyik márkák a jók?
2018. ápr. 19. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak fizikai fényvédôket tartalmazót vegyél. Mi Uriage-t használunk, de biztos van más márkának is. La Roche pl... Én a drogériákban kaphatókat nem kenném a gyerekre, gondolok itt Niveára, Garnier-re és hasonlókra.
2018. ápr. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is emiatt bújom a netet naphosszat, sima gyógyszertáriból uriage, vagy bioderma tűnik jónak, és van egy lavera bio naptej, legszívesebben azt venném, de nehezebben hozzáférhető, babáknak amúgy a fizikai fényvédöket ajánlják, a kémiait nem.
2018. ápr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi Wooden spoon naptejet használunk, az 50 faktorosat, nagyon jó, mindenmentes!
2018. ápr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Én tavaly 3 gyógyszertárban voltam ez miatt. Nekem egyikben sem ajánlottak egy krémet sem egy éves kor alatt.
2018. ápr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! 😊 A védőnő mondta hogy valamilyen krémmel védjük a kis bőrét, rákérdezek nála is még hogy melyiket ajánlanà 😉
2018. ápr. 19. 16:35
 6/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


Az Uriage-ra rá van írva, hogy 1éves kor alatt is használható.

Persze, kérdezd meg a védônôt, azzal nem veszítesz semmit :)

2018. ápr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem is Bioderma vagy Uriage jutott egyből eszembe 😊
2018. ápr. 20. 04:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!