Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha hideg a baba nyaka akkor...

Ha hideg a baba nyaka akkor fázik?

Figyelt kérdés
A kisfiam vékony rugiban alszik,body nincs alatta,viszont hiába van be takarva a nyaka hideg,a szobában 20-22fok van.Nem akarom hogy melege legyen ezért vékony takarót használnék de mivel most a vastagabb takaró alatt is hideg a nyaka már nem tudom hogy oltoztessem éjszakára.
2018. ápr. 20. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A szoba hőmérséklete megfelelő. Alváshoz még a hidegebbet is javasolják, mint nap közben ami van.

Ha nem tüsszög, folyik az orra, nincs baj. Ha fázna, akkor úgysem tudna nyugodtan aludni, hidd el, sírna. Én most a napon ülök, melegem van, a testem meg olyan hideg, mint a jég :D

Ha gondolod adj rá egy réteggel többet.. body+rugi

2018. ápr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Annyira már nem pici ezt elfelejtettem írni, 8,5hós

Alszik mint akit lecsaptak :D ha tul öltöztetem abból baj is lehet,azért nem merek több réteget adni rá

2018. ápr. 20. 12:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig a nyakánál a hátához nyúlok. Ha hideg akkor fázik, legalábbis úgy tudom. Nálunk is ilyesmi az idő, 18-20 fok éjjel. Hosszú ujjú body, pizsialsó és hálózsák (hol sima, hol tipegő.) kitakarózik mindkettő.
2018. ápr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

8-9 hónaposan már működik a belső anyagcsere, tudja fűteni a saját testét, persze még nem 100%, ezért oda kell figyelni, de ha jól érzi magát, akkor jó.

én is a hideget szerettem jobban, és még most is csak így érzem jól magam, hiába jéghideg a testem

2018. ápr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!