Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy baba/kisgyerek pelenkás...

Egy baba/kisgyerek pelenkás korszaka alatt átlagosan mennyi pelust használ fel?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 20. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdetben volt,hogy napi 7-10 db is elment. Később napi 4-5. 2 évesen szobatiszta lett.
2018. ápr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első hónapban 7-8, utana 5-6, 3 honapos kortól 4-5
2018. ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4600 db-ot. (Napi 5 pelenkával számolva, ha 2 és fél évesen lesz szobatiszta. Felfelé kerekítettem, mert eleinte több pelenka fogy.)
2018. ápr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én átlag napi 5-re tippelek.


Eleinte tényleg van, hogy elfogy napi 7-8 is, de később meg alig. Persze ez a szülőtől is függ, hogy azonnal cseréli-e a pisis pelust vagy vár, hogy legyen benne több. (Na meg ott van az is, hogy ha a család folyamatosan megy ide-oda, akkor az utcán, erdőben, autóban nem fognak 2 óránként pelust cserélni, stb.)

2018. ápr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk előfordul a 7-8-9 darab is egy nap és most lesz 3 hetes a pici .De az is előfordul ,hogy kislány létére nagymosást csinál ( pisi ,kaki pont pelenka csere közben mikor még épp csak kivettem alóla a pisis pelust .. ),de az is előfordul ,hogy pont sikerül a másik pelust alátennem igy egyből leis cserélem ( ez általában mindig kaki ) .
2018. ápr. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!