Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik virágnév vállalható...

Melyik virágnév vállalható szerintetek?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 27. 11:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Nekem a Virág és a Nárcisz volt listás,de apának nem tetszett:)
2018. ápr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
48%
Egyedül a Jázmin szerintem, de az is elcsépelt.
2018. ápr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Virág, Kamilla, Hanga, Dália tetszenek.
2018. ápr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Eleg sok viragnev van. Virag, Ibolya, Boróka, Kamilla, Imola, Jázmin, de vannak ilyenek is,hogy Kala es Primula. Na ezek nekem mar nem tetszenek,de nyilvan a tobbi is furcsa lenne ha nem lenne "megszokottabb es gyakoribb." Nekem ezek kozul a Boróka és a Kamilla tetszik. Bar a Borókat nem igazan tudom elkepzelni egy felnott nonek,de a Kamillat igen es azt meg lehet becezni Millanak is,ami szerintem nagyon edes.:)
2018. ápr. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegyik szép, inkább a vezetéknévtől függ, hogy nem-e túlzó, mint másik bármi egyértelműen közszóból származó név esetében. (Meg "szegény" Jácintnál szokták azt hinni, hogy női név :))
2018. ápr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Kamilla, Boglárka
2018. ápr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
79%

Sok virágnév vállalható, az már egy más kérdés, hogy nekem tetszik-e.


Inkább azt írom, ami számomra azért nem vállalható, mert nem igazán tudom elképzelni egy személy neveként, mert vagy inkább egy betegség (pl. Azálea) jut róla eszembe, mint egy virág, vagy röhejes és komolytalan (pl. Vanília).

Ezek pl. Nárcisz, Amarillisz, Azálea, Szegfű, Hóvirág, Vadvirág, Verbéna, Tulipán, Tűzvirág, Hunorka, Liliom, Árnika, Árvácska, Begónia, Búzavirág, Ciklámen, Cinnia, Csillagvirág, Enciána, Frézia, Gardénia, Gyopárka, Gyöngyvirág, Kamélia, Margaréta, Nefelejcs, Primula, Rezeda, Sáfrány, Szirom, Orchidea, Vanília, Fahéj.

2018. ápr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nekem a Kamilla és a Jázmin tetszik, de tényleg Hanna, Lili kategória lett. A vezeteknév: Nagy. Gondoltam valami különlegesebbre, de nem akarok kiszúrni vele. Nekem tetszik a Hóvirág is, de embernek nehezen tudom elképzelni.
2018. ápr. 27. 12:13
 9/26 anonim ***** válasza:
61%

Sok virágnév vállalható, az más kérdés, hogy tetszik-e. A kedvencem az Írisz.


Inkább azt írom, ami számomra azért vállalhatatlan, mert nem tudom elképzelni egy személy neveként, mert vagy egy betegség (Azálea) jut róla eszembe, vagy egyszerűen röhejes és komolytalan (pl. Fahéj).

Ezek pl:

Amarillisz, Azálea, Szegfű, Hóvirág, Hunorka, Vadvirág, Verbéna, Tulipán, Tűzvirág, Liliom, Aloe, Árnika, Árvácska, Begónia, Búzavirág, Ciklámen, Cinnia, Csillagvirág, Enciána, Frézia, Gardénia, Gyopárka, Gyöngyvirág, Kamélia, Margaréta, Nefelejcs, Primula, Rezeda, Sáfrány, Vanília, Orchidea, Fahéj, Szirom.

2018. ápr. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
61%
7-es és 9-es vagyok. A 7-es nem jelent meg azonnal, így elküldtem még egyszer a válaszom, erre megjelent mindkétszer a hozzászólásom. Marha jó!.
2018. ápr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!