Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 és fél hónapos kisgyerek...

2 és fél hónapos kisgyerek rendesen eszik, nincsen semmi baja, az alvást leszámítva. Alszik max egy fél órát aztán üvölt mint akit ölnek, akár órákon át, volt, hogy már fulladozott is emiatt. Mit tehetnénk vele?

Figyelt kérdés
Szinte egyáltalán nem tud aludni, pedig (ki lett vizsgálva) nincs semmi baja.
2018. ápr. 29. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szeritem a hasa fáj nálunk is volt ilyen semmi sem használt szinte, hasra raktam és simogattam alkaron cipeltem simogattam a pocakját jött egy két szél cicizett aztán aludt. Kitartás nem lesz mindig ilyen. Nekünk is ez volt az intenzív hasfájós időszak. Ha húzza a lábat tuti a hasa fáj. Sokan adnak cseppet rá én nem kisérleteztem a gyerekkel masszázs,ringatás,ha nagyon durva volt a szitu szélcső végső esetben.
2018. ápr. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a lányom ilyen rossz alvó volt. Babakocsiban tologattam, hogy ne kelljen fel fél óra múlva, mert akkor ő is sírt. Ha többet aludt meg jól elvolt, nyugis volt, valamennyit még magában is elvolt. Idővel egyre jobb lett az alvása, fél éves kora óta már hasonlóan alszik, mint a nagyobb gyerekem ennyi idősen, aki kicsiként jó alvó volt.
2018. ápr. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!