Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Velem van a gond vagy az...

Velem van a gond vagy az ismerősömmel?

Figyelt kérdés

8 hónapos a babája. Többször megfigyeltem már, hogy, amikor náluk vagyok, és elkezd sírni, van, hogy 5 percig is hagyja, nem megy oda hozzá, nem veszi fel, csak beszél hozzá. Sőt, van, hogy percekig, mintha észre se venné, hogy sír.

Nekem pedig a szívem szakad meg, nem bírom hallgatni, és azt érzem, hogy ha a sajátom lenne, már rég felkaptam volna, vigasztalnám.

Nekem még nincs babám, most dolgozunk rajta, remélem, hogy hamarosan én is megtapasztalhatom végre az anyaságot.


Persze, az ismerősömnek ezt sosem tettem szóvá, az ő gyereke, úgy neveli ahogy ő akarja, csak arra vagyok kíváncsi, hogy szerintetek én vagyok túl érzékeny a baba sírásra, és a sajátomat se fogom felkapkodni egy idő után minden nyikkanásra, vagy az ismerősömnek kellene jobban odafigyelnie a babájára?


2018. máj. 1. 14:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
63%
Veled van a gond.
2018. máj. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
81%

Veled van a gond. Nem elhanyagolja, mert ott van, beszél hozzá, az nem baj, ha nem kapja fel első nyikkanásra. Gondolom ha nem vígasztalódik meg a hangtól, utána felveszi, nem hagyja fél óráig üvölteni.


Szerintem addig ne ítélj míg nincs saját gyereked, mert nem tudhatod hogy az adott helyzetben te mit tennél.

2018. máj. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
32%
En nem hagYom a sajatomat percekig siri. Biztos oka van ra!
2018. máj. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%
Sírás éa sírás között van különbség. Egy szülő tudja, hogy mikor kell azonnal felkapni és mikor nem. Mikor elég szóval nyugtatni és mikor nem.
2018. máj. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
79%

Ha beszél hozzá és nem csak simán hagyja sírni, akkor tudja melyik a "komoly" sírás melyik az amikor csak a figyelmet akarja a baba felkelteni.

Én is felismerem, hogy mikor sír olyan okkal, hogy fel kell venni és mikor van az mikor csak ellenőrzi megfelelően működök-e még. :D

2018. máj. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
80%
Hidd el, több, mint fél év bömbölés után te sem fogsz azonnal ugrani...
2018. máj. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
66%
Veled van a gond, mert belepofazol olyanba amihez nincs kozod.
2018. máj. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Utolsó, neked meg mi a bajod?? Melyik részét nem sikerült felfogni a kérdésnek?? Esetleg ezt: "az ismerősömnek ezt sosem tettem szóvá, az ő gyereke, úgy neveli ahogy ő akarja"

Ebben szerinted mi a "belepofázás"??

2018. máj. 1. 16:47
 9/28 anonim ***** válasza:
28%
Ő dolga,bàr én sosem hagytam sírni.Azért sír,mert valamire/valakire szüksége van.Aki hagyja sírni,gondoljon bele,hogy Ő maga àgyhoz kötött,magatehetetlen és hiàba kiabàl nem mennek oda hozzà!!
2018. máj. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
22%
Az a belepofázás, hogy arra nincs gerinced hogy a szemébe mond, de kiteregeted ország-világ elé.
2018. máj. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!