Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 keresztes a kislanyom...

3 keresztes a kislanyom vizelete. Mondta a doki hogy genny van benne de mégis milyen fokozatot jelöl a "kereszt"?

Figyelt kérdés
2018. máj. 2. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Rosszat. Tenyésztés kell és megfelelő antibiotikum, ha fontos a veséje.
2018. máj. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi hogy nem a kérdésre válaszoltál.
2018. máj. 2. 20:41
 3/8 anonim ***** válasza:

A 3 keresztes az már súlyos fertőzés. Sok a genny,azt jelenti.


Van 1 keresztes (enyhe)

2 keresztes (közepes)

és 3 keresztes (súlyos) fertőzés. A legjobb rá a Cifran. Az elmulasztja. A Monural egy semmi. De nem tudom,hogy gyerek kaphatja-e. Amit ír a doki,feltétlenül szedje be a gyermeked!!

2018. máj. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

0-tól 5-ig vannak a keresztek, de a 3-as már nem kicsi gyulladás. Biztosan van egy pontos érték, ami alapján függ hány keresztes, de a keresztek száma az elterjett a helyzet súlyosságának megítélésére.

Nekem már a 2-es is rossz, csípni ugyan még nem szokott, de kell pisilni állandóan és max pár csepp jön. De ez biztosan egyéni, ki mit érez a különböző fokozatoknál.

2018. máj. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*Meg lehet kórházfüggő is hány keresztig számolnak.
2018. máj. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
3-as, ne írj már ilyen baromságot, hogy mi a legjobb rá, amikor az attól függ, hogy milyen baktérium okozza a fertőzést!
2018. máj. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Már ha kitenyésztik! Nekem még sosem tenyésztette ki senki. Tapasztalatból írtam amit írtam. Szóval nem baromság! Nekem az használt MINDIG.
2018. máj. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
A tapasztalatod nem garancia arra, hogy nem baromság. Például Proteus Mirabilis okozta fertőzésre pont nem hatékony.
2018. máj. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!