Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1.5 eves fiam parnaval alszik...

1.5 eves fiam parnaval alszik de mostanaban bebujik ala, mit tegyek? Bovebben lent

Figyelt kérdés
Kisfiam kicsikoratol kisparnaval alszik.Eleinte nem akartam neki adni de az en parnamon nagyon jol elaludt mindig es mikor nagyobb lett mindig kereste a parnakat es rogton rafekudt.Nagyon szeret parnaval aludni.Viszont az utobbi hetekben elkezdte bedugni a kezet a parna ala elalvaskor es ejszakai is.Ezzel meg nincs is baj de par napja elkezdett bebujni ala es ugy akar elaludni.Ha jatszik is es talal parnat rogton alabujik.Ejszaka eleg nehez szemmel tartanom es kihuzgalnom alola mert rogton felemeli a kezevel es alabujik.Pedig sotet van a szobaban.A parom azt mondta o is igy aludt kicsikoraban mivel felt.De felek ,hogy megfullad alatta.Probaltam elvenni tole de kereste es nem aludt vissza.Ejszaka tobbnyire melletem alszik mivel rossz alvo es sokat fent van.Otletek?
2018. máj. 2. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Facebookon még csak 16 hónapos volt.
2018. máj. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Légzésfigyelö.
2018. máj. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

azért egy párna alatt nem olyan könnyű megfulladni, max ha te még ráfekszel.

Hagyd békén, had aludjon, ha neki úgy kényelmes.

2018. máj. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!