Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A védőnőtől hogy lehet megszab...

A védőnőtől hogy lehet megszabadulni, ha lemondani már nem lehet?

Figyelt kérdés

Nekem eddig többen tanácsolták, hogy simán mondjam le, több gondunk nem lesz így vele. De most látom egy másik kérdésnél, hogy január óta már nem lehet ilyet...


Semmi lehetőség nincs arra, hogy megszabaduljunk tőle, máshoz kerüljünk?


2018. máj. 4. 09:14
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
93%

Sajnos nincs. Tűrni kell.

Ha annyira rossz, panaszt tenni a vezetőnél.


Nekem is szörnyű védőnőm van, de ő legalább nem a nyakamra járós típus. Évente 1x találkozunk a státuszon.

2018. máj. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
95%
Körzetileg vannak felosztva,nem lehet csak úgy változtatni.Lemondani sem lehet.Ahogy az előző mondja,ha nagyon nagy gond van vele,maximum panaszt tesztek a vezetőnél.Vagy elköltöztök.
2018. máj. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
91%
Ha "csak" annyi a gond, hogy nem bírod a stílusát, azzal nem lehet sajnos mit tenni. Ha szakmailag problémás, akkor a felettesénél panaszt kell tenni. Ha sok rá a panasz, talán történik valami.
2018. máj. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
14%
Mi a baj vele, ha szabad kérdezni? Az első babámat várom, aranyos a védőnő de frászt kapok attól, hogy valaki a nyakamra járjon ellenőrizgetni... Nem értem, hogy ezt miért nem hagyják kötelezőnek a lecsúszott, munkanélküli, szar körülmények között elő családoknál...
2018. máj. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
93%
Mert nem mindig a lecsúszott családoknál van a probléma.A fényevő család is rendezett,jó körülmények között élt.
2018. máj. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
77%
Sehogy. De nem értem, mi a problema. Azt a pár kötelező látogatást ki lehet bírni, a tanácsát meg nem kell megfogadni, ha nem akarod
2018. máj. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
81%

Le kell nyelni a békát. Mégha szar is a helyzet vele.


Ha akadékoskodsz akkor ő is eszerint fog felkészülni a látogatásokra. Előveszi a pajzsot és a kardot. Szerintem sokkal jobban jársz, ha a találkozókon csak bólogatsz, nem mesélsz neki mást mint amit hallani akar és kész. Hipp hopp eljön az idő amikor már csak 2 havonta megy majd vagy még ritkábban.


Úgyis csak tanácsot adhat. Nem nyomhat a kezedbe cumisüveget ha te szoptatni akarsz vagy bármi más példa. Ő csak javasol és eljár, ha a baba életére veszélyes dolgot tapasztal (pl mocsokban fekszik, látja nem kap enni stb).

2018. máj. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
26%

Nem értem miért jön példának a fényevő család...bakker ott a háziorvosnak kellett volna figyelnie...a védőnők teljesen feleslegesek...épp ezért volt jó, hogy le lehetett mondani a védőnőt ha a gyerek háziorvosa vállalta.

Nem lehet szabadulni...

2018. máj. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
25%
Neked mi a szakmád, evah ?
2018. máj. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
33%

nem vagyok védőnő

szültem két gyereket...másodiknál már a gyerek háziorvos volt csak

nem hallottam olyanról, hogy családi problémára megoldás lett volna védőnő..csak olyat, hogy zavaró tényező

2018. máj. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!