Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen innivaloval próbálkozza...

Milyen innivaloval próbálkozzak még ha a babám nem issza meg a vizet, teát, gyümölcslevet? Hogy lehet rávenni, hogy igyon? Csak a tápszert issza meg. Ilyen melegben az kevés.

Figyelt kérdés

2018. máj. 4. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kevés, ha abból eleget iszik és még nem táplálod hozzá.
2018. máj. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, ma ez itt állandó téma, ha csak tápszert kap, akkor nem kell neki vizet adni, ha eszik is, akkor nekünk a kevés almalé vízzel jött be legjobban.
2018. máj. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
A fiam 15 hós, 4 hós kora óta tápszeres, most 1-2 hónapja kezdi el elfogadni a vizet. Sose volt kiszáradva, pedig a múlt nyarat már tápival nyomtuk végig. Ezeknek a mai tápszereknek már nagyon jó a vízhasznosulásuk, de persze mindennap próbálkozni kell az egyéb folyadékkal is, egyszer beérik.
2018. máj. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Most kezdtük a hozzátáplálást.Előtte is próbáltam már itatni,hogy ne legyen szokatlan a számára,de akkor se fogadott el semmit.

Az almát szereti, csináltam neki almalevet azt nem kéri.:/

2018. máj. 5. 07:17
 5/7 anonim ***** válasza:

A kisfiam kb 10 hónapos koráig nem volt hajlandó normálisan inni, kb 1 dl folyadékot tudtam neki adni nagy nehezen naponta. Igaz, anyatejes, de ez nem lényeges különbség ebből a szempontból. Persze akkor már bőven evett normális adagokat, mégsem kért inni semmit, evés után szopott, ennyi volt a folyadék.

A múlt nyár sem volt hűvös, így csináltuk végig. Nem száradt ki, volt elég pisis pelus.

Mindent kipróbáltam, poharat, csőrös poharat, cumisuveget, teát, vizet, gyümölcslevet, semmi nem kellett.

Aztán egyszer csak vizet elkezdett inni csőrös pohárból, most is csak azt fogadja el (15 hónapos).

2018. máj. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
7 hónapos, szűk egy hónapja kezdtük a hozzátáplálást, tápszeres és nem fogadott el semmilyen folyadékot, cumisüvegből. Ugyanis onnan neki csak a tápi jöhet. Szóval kapott itató poharat és most issza a vizet. De a “ szopogatós” tetejű ásványvizes/baba vizes üvegből is iszik. Esetleg próbálkozz azzal, hogy pohárból, csőrös pohárból adod neki a vizet.
2018. máj. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam a hozzátáplálással párhuzamosan a vizet megszerette, mást nem nagyon fogad el azóta sem. Mostanában 1-2 alkalommal ivott narancslevet a reggelihez. Én ennek örülök, bár alapvetően ez ha beteg, akkor nem jó, mert visszautasít minden folyadékot aminek íze van. A vizet adagold neki, szokja, utána majd kiderül mit fogad még el.
2018. máj. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!